Blog

Microsoft Teams  - podsumowanie nowości | Kwiecień 2024

Zapraszamy do wydania „Co nowego w Microsoft Teams”, w którym prezentujemy nowe funkcje i ulepszenia, które pojawiły się w aplikacji w kwietniu 2024.

W poprzednich artykułach opisaliśmy mechanizmy, które pozwolą wynieść firmowy Intranet z poziomu tablicy ogłoszeń i bazy instrukcji do narzędzia, które potrafią skutecznie wspierać pracowników w obsłudze mniejszych procesów w firmie. (Tutaj przeczytasz: część 1 i część 2) 

Z perspektywy naszego doświadczenia możemy powiedzieć, że tak, jak najbardziej, ale tylko wtedy, jeśli zdecydujemy się Intranet powiązać z innymi narzędziami usprawniającymi komunikację i procesy wewnątrz organizacji.

W ostatniej już części cyklu poświęconemu budowie portalu Intranet na bazie platformy Microsoft 365 udzielimy odpowiedzi na 3 ważne pytania.

Ostatni nasz artykuł zakończyliśmy na spostrzeżeniu, że Intranet oparty tylko o bierne komunikaty może szybko stracić na zainteresowaniu wśród pracowników. W tym artykule omówimy co należy zatem zrobić, aby pobudzić Intranet do życia, tak by nie była to tylko tablica ogłoszeń działu HR i Zarządu.

Kilka miesięcy temu dzieliliśmy się informacjami o wsparciu przez Systeo nowatorskiego programu zajęć programowania w przedszkolu. Koncepcja nauki programowania w przedszkolu ma na celu wprowadzenie dzieci w fascynujący świat technologii poprzez zabawę i eksperymentowanie. Najstarsze przedszkolaki mają dostęp do innowacyjnych narzędzi edukacyjnych, które pomogą im rozwijać logiczne myślenie, kreatywność oraz pomagają zrozumieć, jak działa otaczający je cyfrowy świat.

Podkategorie