Tworzymy aplikacje dedykowane
dla środowiska
Microsoft 365

APLIKACJE DLA FIRM

Oprogramowanie dedykowane

Aplikacje dedykowane dla Microsoft Teams i Microsoft 365

Oprogramowanie szyte na miarę dostępne w Twoim Microsoft 365. Jeśli Twoja firma korzysta z Microsoft 365 (Office 365) i chce usprawnić lub zdigitalizować dowolny proces w firmie, to proponujemy najbardziej oczywiste rozwiązanie. Zbudujemy dla Ciebie aplikację dedykowaną w oparciu o Microsoft Power Platform, która będzie dostępna w Twoim środowisku Microsoft 365  i możliwa do uruchomienia bezpośrednio z poziomu komunikatora Teams. Stworzymy dla Ciebie dedykowane oprogramowanie, które będzie dostępne dla użytkowników bez dodatkowego logowania do zewnętrznych środowisk.
Rozwiązanie szyte na miarę

Stworzymy aplikację na zamówienie dostosowaną do bieżących i przyszłych potrzeb Twojej organizacji

Automatyzacja procesów

Stworzymy zarówno proste, jak i zaawansowane rozwiązanie automatyzujące dowolne procesy biznesowe

Low-Code
Technologia Microsoft Power Platform pozwala zbudować i wdrożyć dedykowane aplikacje dużo szybciej i taniej niż tradycyjne programowanie
Integracja

Tworzone aplikacje dedykowane możemy zintegrować z innymi systemami zewnętrznymi w Twojej firmie

Oprogramowanie dedykowane - propozycja Systeo

Proces i analiza potrzeb

Pracując z nami nie musisz być ekspertem technicznym. Wystarczy, że znasz proces i biznes, który chcesz usprawnić. My zajmiemy się analizą, przygotowaniem specyfikacji oprogramowania, wyszukamy wszystkie luki, które mogą się pojawić w ramach wdrożenia nowego narzędzia, aby proces był w pełni zoptymalizowany. Na etapie analizy potrzeb definiowany jest zakres tworzonej aplikacji dedykowanej. Wraz z wyznaczonym dla Państwa projektu Project Managerem określane są wymagania biznesowe i funkcjonalne jakie ma spełniać zamawiany system. 

Brak ryzyka

Jeżeli na etapie początkowym wizja procesu wdrażanej aplikacji dedykowanej będzie uproszczona a po jakimś czasie pojawią się pomysły na jego rozwinięcie bądź potrzeba rozbudowy oprogramowania o funkcje, które nie zostały uwzględnione na początku dla nas nie stanowi to problemu. Dzięki technologii Low-Code firmy Microsoft możemy w kolejnym etapie współpracy przy niedużym koszcie w stosunku do tradycyjnych metod programistycznych rozwijać lub zmodyfikować twoją aplikację na postawie nowych założeń i ustaleń.  

Środowisko i technologia

Nasze dedykowane aplikacje budujemy w oparciu o technologię Low-Code firmy Microsoft - Microsoft Power Platform, co pozwala nam na pełną integrację ze środowiskiem Microsoft 365, w tym kalendarzami użytkowników, plikami OneDrive i SharePoint czy aplikacją Teams. Nasze aplikacje mogą być również uruchamiane na komputerach z poziomu przeglądarki, niezależnie od lokalizacji, po zalogowaniu przez użytkownika do swojego konta firmowego Microsoft 365. Wszystkie nasze rozwiązania są dostępne na urządzenia mobilne, a na życzenie tworzymy dedykowany interfejs dostępny właśnie na ekrany telefonów.   

Doświadczenie

W ciągu ostatnich 4 lat zrealizowaliśmy ponad 140 projektów. Znamy technologię Microsoft Power Platform jak mało kto. Mamy setki stworzonych komponentów, których możemy użyć lub  odpowiednio połączyć, aby zbudować dla Twojej organizacji aplikację dedykowaną spełniającą wszystkie Twoje potrzeby biznesowe.   

Koszty

Koszty rozwiązania ustalamy na podstawie liczby godzin, która będzie będą nam potrzebna do  stworzenia dopasowanego do Twoich założeń i wymagań narzędzia. Liczba godzin jest oczywiście zależna od poziomu złożoności aplikacji i jej funkcji. Nie rozmawiamy tu jednak o godzinach liczonych w tysiącach, lecz w setkach, czy nawet w dziesiątkach. Czy można zbudować ciekawy, zaawansowany, szyty na miarę system w ciągu 100 czy 200 godzin? Oczywiście! Jak to możliwe? Zapraszamy na spotkanie abyśmy mogli pokazać Ci jak to robimy, pokażemy Ci też nasze przykładowe aplikacje.

Możesz samemu

Oczywiście Power Platform to usługi dostępne dla każdego kto pracuje w ramach środowiska Microsoft 365 i każdy może tworzyć aplikacje samodzielnie. Nawet zachęcamy do tego, jednak czas jaki będziesz musiał poświęcić na nauczenie się tego rozwiązania, może być droższy niż koszt naszej aplikacji. Pamiętaj! Mamy na swoim koncie ponad 140 projektów i 4 lata doświadczenia zdobytego od początku rozwoju tej technologii. Natomiast nie ma problemu abyś po wdrożeniu sam rozwijał aplikację o dodatkowe funkcje lub budował inne aplikacje na jej bazie. 

Aplikacje dedykowane - Nasza Propozycja

Wsparcie

Oferujemy wsparcie SLA dla każdego wdrożenia aplikacji dedykowanej. Oferujemy opiekę, rozbudowę aplikacji, konsultacje projektowe, procesowe

Stały rozwój

Dla naszych Klientów mamy kilka gotowych programów stałej współpracy, w tym opieki i rozwoju wdrożonych aplikacji

Microsoft 365

Oprogramowane dedykowane jest przeznaczone dla środowiska Microsoft 365. Dzięki temu nie musisz kupować kolejnych licencji

Gwarancja

Na każdą aplikację dedykowaną udzielamy 12 miesięcy gwarancji

Sprawdź również

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Umów się na zdalne spotkanie, na którym porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach w zakresie aplikacji