Elektroniczne Wnioski Urlopowe - nowa odsłona naszej aplikacji!

 

Elektroniczne Wnioski Urlopowe – nowa odsłona naszej aplikacji! 

W Systeo staramy się stale ulepszać nasze rozwiązania, aby przynosiły firmom jeszcze więcej korzyści. Aplikację Elektroniczne Wnioski Urlopowe Systeo365 możecie teraz mieć w odświeżonej odsłonie! Narzędzie posiada teraz szereg nowych funkcji i może zostać zintegrowane z Elektroniczną Kartą Obecności. 

 

Nowoczesne systemy do składania wniosków urlopowych są szybsze od metod tradycyjnych i pozwalają każdej ze stron zaoszczędzić sporo czasu. Elektroniczne wnioski urlopowe zapewniają także przejrzystość planu urlopowego wszystkich pracowników, co eliminuje sytuację, w której ciągłość pracy zostaje przerwana przez nadmierną liczbę osób będących na urlopie w tym samym czasie.  

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku pracy oraz jeszcze bardziej wesprzeć pracę hybrydową, postanowiliśmy uaktualnić aplikację Elektroniczne Wnioski Urlopowe Systeo365 i uzupełnić ją o kolejne istotne funkcje.  

Co nowego w Elektronicznych Wnioskach Urlopowych Systeo365?  

- Integracja z modułem Elektroniczna Karta Obecności  

Teraz aplikacja Elektroniczne Wnioski Urlopowe może zostać zintegrowana z modułem E-Karta Obecności. Dzięki temu oba te moduły będą synchronizować informacje o nieobecnościach. Integracja ta pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej czasu i usprawnić poszczególne procesy oraz uniknąć pomyłek.  

- Wsparcie dla pracowników produkcji lub magazynu  

Nie wszyscy pracownicy mają konto w Office365. Teraz to nie przeszkoda, gdyż nasza aplikacja wspiera wnioski urlopowe również dla pracowników produkcji lub magazynu, którzy nie zawsze korzystają z Office 365. 

- Możliwość migracji danych  

Uważasz, że najlepszy moment na nowe narzędzie do urlopów to przełom roku? Nic bardziej mylnego. Nasze doświadczenie pokazuje, że każdy moment jest dobry. Martwisz się urlopami, które już pojawiły się w historii? Niepotrzebnie. Jesteśmy w stanie zaimportować historię urlopów od początku roku. Podniesie to komfort pracy zarówno Twoim pracownikom, jak i działowi personalnemu.  

- Nowe rodzaje urlopów do wyboru 

Aplikacja Elektroniczne Wnioski Urlopowe ma teraz dużo więcej rodzajów urlopu do wyboru. Oprócz tych najczęściej wybieranych (urlop wypoczynkowy, okolicznościowy, macierzyński, ojcowski, rodzicielski, wychowawczy, bezpłatny) dodaliśmy nowe warianty do wyboru przez pracowników. Są to: Opieka nad dzieckiem, Urlop szkoleniowy, Podratowanie zdrowia, Poszukiwanie pracy, Wolne za oddanie krwi czy Odbiór urlopu za święto przypadające w sobotę. 

 

- Wersja mobilna aplikacji 

Teraz aplikacja Elektroniczne Wnioski Urlopowe ma także wersję mobilną! Dzięki temu pracownicy firmy będą mogli wypełnić wniosek o urlop na dowolnym urządzeniu, a przełożony zaakceptować wniosek natychmiast, bez dostępu do komputera. To duże ułatwienie dla całej firmy zwłaszcza w hybrydowym trybie pracy. 

- Obsługa zwolnień lekarskich i skierowań 

Do aplikacji Elektroniczne Wnioski Urlopowe wprowadziliśmy też dodatkowe funkcjonalności m.in. obsługę zwolnień lekarskich, skierowań na badania lekarskie dla pracowników, skierowań na szkolenia pracownicze, a także możliwość odnowienia certyfikatów i uprawnień pracowników. Dzięki temu aplikacja przypomni o wykonaniu badań okresowych czy kończących się uprawnieniach oraz usprawni komunikację pomiędzy działem personalnym, pracownikami. 

Zainteresowała Cię nasza aplikacja? Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i wypełnienia formularza kontaktowego, aby otrzymać w pełni spersonalizowaną wycenę. 

Jesteś Klientem Systeo, a Twoja firma korzysta z minimum trzech naszych aplikacji? Teraz możemy wdrożyć w Twojej organizacji nową Platformę Systeo365 łączącą funkcjonalność wielu naszych modułów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.