Image
Nowoczesna obsługa procesów

Aplikacje Systeo365

Dzięki narzędziom Systeo 365 firmy mogą wykorzystać potencjał pracy w trybie hybrydowym, przy jednoczesnym zachowaniu kontroli nad czasem pracy i obecnością pracowników, dostępnością zasobów firmowych czy dopełnieniu wszystkich formalności przy rotacji na stanowiskach pracy. Ponadto, wdrożone w środowisku Microsoft Teams aplikacje sprawią, że pracownik będzie miał dostęp do wszystkich narzędzi w jednym miejscu.
korzyści

Praca Hybrydowa

Wszystkie aplikacje Systeo 365 pomogą Twojej firmie stworzyć zrównoważony i efektywny model pracy hybrydowej. Nasze narzędzia zautomatyzują i usprawnią codzienne procesy w organizacji oraz pomogą zachować płynność komunikacji między współpracownikami oraz między firmą a kontrahentami. Bez względu na tryb wykonywania obowiązków przez pracowników oraz miejsce, w jakim się znajdują, będą mogli szybko zareagować na sytuacje awaryjne, kontaktując się ze współpracownikami przez Microsoft Teams oraz wprowadzając odpowiednie zmiany do aplikacji Power Apps zintegrowanych z komunikatorem.

Jedno miejsce oraz Elastyczność

Microsoft Power Apps to część Power Platform, która umożliwia tworzenie i udostępnianie aplikacji typu low-code (niskokodowych). Aplikacje te mogą zostać bardzo szybko wdrożone i łączyć się z danymi pochodzącymi z różnych źródeł. Ich dużą zaletą jest integracja z Microsoft Teams, Microsoft SharePoint, Outlook oraz innymi aplikacjami firmy. O funkcjonalnościach aplikacji low-code w dużej mierze decyduje Klient. Każda z tworzonych przez Systeo aplikacji posiada wersję podstawową, którą możemy rozbudować, dostosowując ją do indywidualnych potrzeb firmy i wytycznych Klienta.
Przewagą rozwiązań typu low-code, w stosunku do aplikacji tworzonych za pomocą innych narzędzi programowania, są przede wszystkim niskie koszty i szybki czas wdrożenia.
MS Teams

Wszystkie nasze aplikacje są dostępne z poziomu MS Teams

Elastyczność
Możliwość rozbudowy aplikacji o dodatkowe funkcjonalności
Gotowe narzędzia

Gotowe rozwiązania możliwe do wdrożenia w kilka tygodni

Integracja
Integracja z elementami Microsoft 365 (Office 365) oraz innymi narzędziami
Microsoft 365

Jedno środowisko użytkownika bez logowania się do innych narzędzi

Technologia
PowerApps to najszybciej rozwijana technologia Low-Code
Brak kosztów

Brak kosztów dodatkowych licencji dla środowiska

Microsoft
Wsparcie jednej z największych firm technologicznych na rynku

Nasze aplikacje to Power - PowerApps

Wszystkie nasze rozwiązania są zbudowane w oparciu o Power Platform firmy Microsoft
Wspierane procesy i obszary

Dla działu Administracji

Image
Image
Image
Image
Wspierane procesy i obszary

Dla działu Personalnego

Image
Image
Image
Image
Wspierane procesy i obszary

Pozostałe Obszary

Image
Image
Wspierane procesy i obszary

Oprogramowanie Dedykowane

Image