Image

Analityka danych firmowych w Power BI

Analityka danych firmowych to poważne wyzwanie. Wprowadzamy analitykę najwyższej jakości dla firm niezależnie od źródła danych w oparciu o narzędzie Microsoft Power BI.
Power BI w Systeo – co oferujemy?

Analityka biznesowa Power BI

Proponujemy firmom zarówno konsultacje, jak i zaawansowaną analizę danych w Microsoft Power BI. Twoja firma może liczyć na pomoc w zaprojektowaniu i implementacji raportów, analiz, kokpitów menedżerskich (Dashboardów). Razem z Klientem podczas wstępnej analizy definiujemy główne potrzeby raportowe i analityczne jego organizacji. Pomożemy Twojej firmie zidentyfikować źródła danych oraz ocenić zastosowania Microsoft Power BI w różnych obszarach działalności (np. logistyka, sprzedaż, marketing). W Systeo projektujemy i tworzymy raporty Power BI, które pokazują dokładnie to, czego potrzebuje Twoja firma. Raporty Power BI pomogą wyciągnąć wnioski i podjąć trafne decyzje. Dzięki projektowanym przez Systeo raportom w Microsoft Power BI na temat zysków, finansów czy klientów firmy mogą łatwo zauważyć, które działania przynoszą firmie zysk, a które stanowią niepotrzebne koszty.

Firma Systeo może wykonać raporty Power BI w oparciu o dane pochodzące z różnych źródeł. Microsoft Power BI w standardzie może obecnie połączyć się z ponad setką źródeł danych, m.in. wszystkie popularne i powszechnie używane bazy danych SQL, IBM, SAP. Źródłem danych dla raportów Power BI mogą być także pliki zlokalizowane w chmurze bądź na lokalnym dysku. Dbamy o jakość dostarczonych rozwiązań, a także o to, aby zarządzanie oraz analiza danych były zrozumiałe i intuicyjne.

Image

Jakie korzyści Power BI da Twojej firmie?

Raporty Power BI mogą znaleźć zastosowanie w różnych obszarach działalności firmy jak np. sprzedaż i koszty, marketing, logistyka czy produkcja. Dzięki dostępowi do kluczowych informacji na temat klientów, wyników sprzedaży czy finansów można łatwo zauważyć, które działania przynoszą firmie zysk, a które stanowią niepotrzebne koszty. Podejmowanie decyzji staje się prostsze dzięki większej liczbie raportów i wykresów pozwalających na śledzenie postępów w realizacji określonych w organizacji celów biznesowych.
Image
Korzyści Power BI:
  • Analiza danych Power BI jest efektywna i wspiera w podejmowaniu lepszych decyzji biznesowych
  • Jedno narzędzie do analizy danych dla całej organizacji
  • Microsoft Power BI umożliwia lepsze monitorowanie postępów w realizacji wyznaczonych celów biznesowych
  • Raporty Power BI mogą być budowane w oparciu o szeroki wachlarza źródeł danych
  • Możliwość eksportu informacji z MS Power BI do innych usług i programów Microsoft ( np. do arkuszy Excel, prezentacji PowerPoint czy witryn programu SharePoint )
  • Możliwość automatycznego pobierania i odświeżania danych ze wskazanych źródeł w czasie rzeczywistym dzięki funkcji Power BI Gateway
  • Bezpieczne udostępnianie raportów Power BI
  • Dostęp do raportów Power BI z poziomu przeglądarki internetowej i aplikacji dla urządzeń mobilnych
Więcej o samej usłudze MS Power BI:
Wersja Premium Power BI

Power BI

Zaawansowane narzędzie będące częścią Microsoft 365. Więcej informacji na stronie Microsoft
Image

#Systeo365

Dane z naszych aplikacji możemy podłączyć do dowolnego raportu w ramach PowerBI

Powiązane moduły

Image
Image

Chcesz wdrożyć narzędzia Analizy danych

zaawansowana analityka danych nie musi być droga. zapytaj nas i sprawdź jak możemy rozpocząć współpracę