Darmowa translacja aplikacji na język ukraiński!

Sytuacja na naszej wschodniej granicy wciąż dynamicznie się rozwija. W związku z konfliktem w Ukrainie, do Polski przybyło ponad 1.8 miliona uchodźców. Już przed wojną w Ukrainie polskie firmy bardzo chętnie zatrudniały ukraińskich pracowników. W 2021 roku zezwolenie na pracę w Polsce otrzymało ponad 325 tysięcy obywateli Ukrainy. Obecnie mieszkańcy tego kraju potrzebują jeszcze więcej wsparcia.  

W Systeo solidaryzujemy się z Ukrainą. W związku z tym proponujemy przetłumaczenie na życzenie każdego z naszych rozwiązań na język ukraiński całkowicie za darmo. Wszyscy staramy się pomóc w tej trudniej sytuacji. Nasz wkład to minimalizacja barier u naszych Klientów, jeśli zdecydują się na zatrudnienie emigrantów z kraju ogarniętego barbarzyńską wojną.  

Przetłumaczenie naszych narzędzi na język ukraiński dotyczy wszystkich projektów dla obecnych Klientów Systeo oraz tych, którzy dopiero planują wdrożenie naszych aplikacji. Translacja odbędzie się na życzenie Klienta po ustaleniu wszystkich niezbędnych szczegółów. 

Klientów zainteresowanych przetłumaczeniem aplikacji prosimy o kontakt pod numer +48 600 500 067 lub +48 783 472 777, a także poprzez adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.