Elektroniczne Wnioski Urlopowe dla Microsoft Teams i Microsoft 365

Celem aplikacji Elektroniczne Wnioski Urlopowe jest zautomatyzowanie przebiegu wniosków urlopowych w firmie. Aplikacja do sporządzania elektronicznych wniosków urlopowych jest częścią Microsoft 365 (Office 365) dlatego może być obsługiwana przez komunikator Microsoft Teams. Aplikacja Elektroniczne Wnioski Urlopowe pozwala zrezygnować z tradycyjnego długotrwałego wypełniania wniosków o urlop na rzecz sprawnego i intuicyjnego obiegu wniosków urlopowych w trybie on-line.

Ważnym elementem aplikacji Elektroniczne Wnioski Urlopowe jest to, że wypełnione elektronicznie wnioski są od razu zapisywane w systemie. Dzięki temu e-wnioski o urlop nigdy nie zaginą i będą dostępne dla działu kadr. Aplikacja Elektroniczne Wnioski Urlopowe umożliwia dopasowanie e-wniosku do rodzaju planowanego urlopu (np. urlop wypoczynkowy, okolicznościowy, macierzyński, ojcowski, rodzicielski, wychowawczy, bezpłatny) oraz wypełnienie elektronicznego wniosku o urlop na żądanie.

Aplikacja Elektroniczne Wnioski Urlopowe pozwala także na akceptację lub odrzucenie e-wniosku o urlop przez przełożonego, wycofanie złożonego wniosku przez pracownika firmy, a także na kontrolowanie puli dni urlopowych poprzez intuicyjny system uwzględniający weekendy i dni wolne od pracy.

Najważniejsze cechy i zalety aplikacji Elektroniczne Wnioski Urlopowe:

 • Zautomatyzowanie obiegu wniosków urlopowych firmie
 • Możliwość dopasowania e-wniosku do rodzaju planowanego urlopu (np. urlop wypoczynkowy, okolicznościowy, macierzyński, ojcowski, rodzicielski, wychowawczy, bezpłatny)
 • Trwałość elektronicznych wniosków urlopowych i zapisywanie wniosków w systemie firmy
 • Możliwość zaakceptowania lub odrzucenia e-wniosku o urlop przez przełożonego w aplikacji E-Wnioski Urlopowe
 • Możliwość wycofania e-wniosku o urlop przez pracownika firmy
 • Dostęp do bieżących danych dotyczących puli godzin urlopowych
 • Automatyczny system liczący dostępne dni urlopowe z uwzględnieniem weekendów oraz dni wolnych od pracy
 • Kalendarz urlopów z podglądem dla działu, zespołu lub grupy pracowników
 • Generowanie powiadomień dotyczących wypełnienia, akceptacji lub odrzucenia wniosku o urlop
 • Integracja aplikacji Elektroniczne Wnioski Urlopowe z komunikatorem Microsoft Teams
 • Łatwość obsługi narzędzia E-Wnioski Urlopowe w środowisku Microsoft 365 (Office 365) oraz Microsoft Teams
 • Obsługa aplikacji Elektroniczne Wnioski Urlopowe w ramach posiadanych licencji Microsoft Office 365
 • Możliwość importowania dostępnych dni urlopu z poziomu Microsoft Excel do aplikacji Elektroniczne Wnioski Urlopowe
 • Szybkie wdrożenie aplikacji Elektroniczne Wnioski Urlopowe
 • Możliwość rozbudowania aplikacji E-Wnioski Urlopowe i dostosowania jej do indywidualnych potrzeb Twojej firmy

Dla kogo jest przeznaczona aplikacja Elektroniczne Wnioski Urlopowe?

Aplikacja Elektroniczne Wnioski Urlopowe jest przeznaczona dla wszystkich pracowników w firmie, działów kadr, HR, administracji oraz zarządu.

Elektroniczne Wnioski Urlopowe Systeo 800x800 SM

Aplikacja Elektroniczne Wnioski Urlopowe - Opis

Aplikacja Elektroniczne Wnioski Urlopowe usprawnia proces obiegu wniosków urlopowych w firmie. Każdy pracownik ma możliwość wyboru odpowiedniego wniosku o urlop spośród dostępnych wariantów w aplikacji (urlop wypoczynkowy, okolicznościowy, macierzyński, ojcowski, rodzicielski, wychowawczy, bezpłatny). Użytkownicy aplikacji Elektroniczne Wnioski Urlopowe mają także dostęp do bieżących informacji dotyczących puli dni urlopowych (dni wykorzystane, dni do wykorzystania, ilość dni dostępnych do urlopu „na żądanie”), które są automatycznie wyliczane z uwzględnieniem weekendów oraz dni wolnych od pracy.

Po utworzeniu e-wniosku o urlop przez pracownika przełożony ma możliwość zaakceptowania lub odrzucenia wniosku. W obu tych przypadkach pracownik zostanie powiadomiony o podjętej decyzji przez aplikację E-Wnioski Urlopowe. Pracownik w każdej chwili może wycofać złożony wniosek o urlop także po akceptacji wniosku przez pracodawcę. Istnieje również możliwość podania powodu wycofania wniosku o urlop oraz dodania załączników do wniosku (skany dokumentów, zdjęcia).

Każdy użytkownik aplikacji Elektroniczne Wnioski Urlopowe ma dostęp do kalendarza urlopów z podglądem dla działu, zespołu lub określonej grupy pracowników. Pomaga to przełożonemu podjąć decyzję o zaakceptowaniu wniosku (np. wówczas, gdy w danym okresie urlop chce wziąć większa liczba pracowników). Dodatkowo dział personalny, do którego trafiają wnioski ma możliwość importowania dostępnych dni urlopu z poziomu Microsoft Excel do aplikacji E-wnioski o Urlop

Galeria - urlopy

urlopy-kalendarzi
urlopy-kalendarzi
urlopy-moje-wnioski
urlopy-moje-wnioski
urlopy-moj-zespol
urlopy-moj-zespol
urlopy-ustawienia-dzialu-hri
urlopy-ustawienia-dzialu-hri

Kontakt i wycena

Po wysłaniu zapytania prześlemy Państwu dokładny opis aplikacji oraz wstępną wycenę.

Lista aplikacji dla działu personalnego

Ocena 360 Stopni to aplikacja wspierająca dział personalny w procesie oceny pracowników w modelu 360 lub 180 stopni.
Aplikacja Ocena Okresowa Pracownika pozwala w łatwy sposób przeprowadzić roczną ocenę pracownika.
Aplikacja Ankiety Satysfakcji Pracowników pozwala przeprowadzić ankiety satysfakcji pracowników w firmie,
Aplikacja Elektroniczna Karta Obecności pozwala na sprawne raportowanie pracy oraz rejestrowanie obecności pracowników.
Aplikacja Rozliczanie Nadgodzin pozwala w prosty sposób rejestrować nadgodziny przepracowane przez osoby zatrudnione w firmie.
Aplikacja Elektroniczne Wnioski Urlopowe pozwala na usprawnienie i zautomatyzowanie procesu obiegu wniosków urlopowych w firmie.
Aplikacja Offboarding ułatwia przeprowadzenie procesu rozstania pracownika z firmą.
Aplikacja Onboarding usprawnia proces wprowadzenia nowego pracownika w struktury firmy.

Lista aplikacji dla działu administracji

Aplikacja Rezerwacja Biurek umożliwia zarezerwowanie przez pracownika biurka z dostępnego planu piętra biurowca lub listy dostępnych biurek w firmie.
System Rezerwacji Miejsc Parkingowych to aplikacja umożliwiająca zarządzanie parkingiem firmowym dla MS Teams / Office 355 oraz na urządzenia mobilne.
Aplikacja Elektroniczny Obieg Faktur i Dokumentów umożliwia rejestrowanie faktur firmowych, korespondencji oraz innych dokumentów.
Aplikacja Wniosek o Zakup umożliwia łatwą rejestrację wniosków zakupowych w firmie.
Aplikacja Rezerwacja Salek Konferencyjnych umożliwia rezerwację i zarządzanie salami konferencyjnymi w firmie oraz usprawnia planowanie spotkań w firmie.

Lista aplikacji dla pozostałych obszarów

Intranet SharePoint to platforma komunikacyjna na bazie Office365. Budowa Intranetu SharePoint pozwala na znaczne usprawnienie komunikacji w firmie oraz bezpieczny dostęp do kluczowych informacji z dowolnego miejsca i urządzenia.
Aplikacja Audyty Wewnętrzne ISO to aplikacja wspierająca przeprowadzanie audytów wewnętrznych w dziale jakości. Dzięki aplikacji Audyty Wewnętrzne ISO możesz zautomatyzować proces audytów w Twojej firmie.
Aplikacja wspierająca pracę działu handlowego.
Aplikacja Inwentaryzacja Magazynowa usprawnia przeprowadzenie inwentaryzacji oraz upraszcza zliczanie stanów magazynowych.