Image
Baza danych

USŁUGI BAZODANOWE ORACLE

Jako Partner możemy zaproponować zarówno doradztwo i sprzedaż licencji baz danych Oracle jak i zaawansowane usługi z zakresu technologii Oracle.


Usługi bazodanowe Oracle

Bazy danych Oracle zostały stworzone z myślą o łatwiejszym przechowywaniu, organizacji i przepływie informacji w ramach działalności organizacji. Oracle Database to jedne z najbardziej rozpowszechnionych systemów zarządzania danymi w firmach na świecie. Możemy wesprzeć Państwa organizację świadcząc specjalistyczne wsparcie w zakresie baz danych Oracle zarówno w wersji Standard Edition 2 jak i Enterprise Edition.

Oferujemy kompleksową obsługę środowisk bazodanowych Oracle:
- instalacja i konfiguracja baz danych Oracle
- migracje
- audyty środowiska bazodanowego
- audyty bezpieczeństwa
- usługi LowCost DBA Oracle i administracja baz danych Oracle – oferujemy zestaw usług związanych z administracją i zdalnym utrzymaniem baz danych Oracle w środowisku Klienta. Usługa LowCost DBA Oracle gwarantuje opiekę nad środowiskiem bazodanowym przy uwzględnieniu regularnych weryfikacji poszczególnych parametrów bazy, backupu oraz jej patchowania. Dodatkowo współpraca umożliwia dostęp do wsparcia wysoko wykwalifikowanych specjalistów technologii Oracle dla pojawiających się zgłoszeń ze strony Klienta w celu diagnostyki problemu – bieżące problemy z bazą, wydajnością czy oprogramowaniem firm trzecich a także wsparcie w doborze rozwiązań (architektura rozwiązania).

W ramach współpracy realizujemy także usługi On-call ze wsparciem dla baz danych Klienta.

Oferowane przez nas usługi bazodanowe realizowane są przez doświadczonych i certyfikowanych inżynierów technologii Oracle. Propozycję dla każdego projektu przygotowujemy po ustaleniu indywidualnych potrzeb Klienta oraz zakresu oczekiwanych usług.
Jesteśmy autoryzowanym Partnerem

ORACLE

License and Hardware Track
Image
Zapraszamy do kontaktu w sprawie wyceny projektu:

Magdalena Englisz

tel. +48 783 472 777

mail: magdalena.englisz@systeo.pl
mail: info@systeo.pl

Doradztwo, szybka realizacja, najlepsze ceny

Wypełnij nasz formularz, zaproponujemy dogodną ofertę dla Twojej firmy