Nowoczesna obsługa procesów

MICROSOFT POWER PLATFORM

Jeśli Twoja firma posiada już Microsoft 365, może wykorzystać jej całkowity potencjał. Technologia Microsoft Power Platform umożliwia dodanie zaawansowanych systemów wspierających codzienne procesy w organizacji. Mogą być to zarówno proste systemy workflow, jak i zaawansowane aplikacje. Technologia Power Platform pozwala zbudować i wdrożyć takie rozwiązania dużo szybciej i taniej niż tradycyjne programy IT.
Image
technologia

Microsoft Power Platform

Do tworzenia naszych aplikacji low-code wykorzystujemy zestaw narzędzi dostępny w ramach Microsoft Power Platform – Power Apps, Power Automate (Flow) i Power BI. Microsoft Power Platform umożliwia tworzenie wydajnych i elastycznych aplikacji low-code, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdej organizacji. Przewagą rozwiązań low-code w stosunku do aplikacji tworzonych za pomocą tradycyjnych języków programowania jest przede wszystkim znacznie krótszy czas wdrożenia oraz wielokrotnie niższe koszty. 

Microsoft Power Platform: - elementy:

Usługa Microsoft Power Apps umożliwia szybkie tworzenie i udostępnianie aplikacji low-code - wymagających niewielkiej ilości kodu. Power Apps pomaga zwiększyć wydajność organizacji i zmodernizować procesy wewnątrz firmy. Przy użyciu Microsoft Power Apps tworzymy aplikacje niskokodowe do użytku na różnych urządzeniach i dostępnych bezpośrednio w usłudze Microsoft Teams.
Usługa Power Automate (wcześniej nazywana Microsoft Flow) pomaga zautomatyzować powtarzalne procesy biznesowe i przepływ pracy w organizacji. Power Automate umożliwia integrację i aktualizację danych, synchronizację plików, otrzymywanie powiadomień z różnych usług czy zatwierdzanie decyzji.

Microsoft Power BI pozwala na tworzenie w aplikacjach interaktywnych raportów w oparciu o dane zebrane przez Power Apps i przeprocesowane przez Power Automate.

Wszystkie powyższe usługi Microsoft Power Platform - PowerApps, Power Automate, Power BI mają różne funkcjonalności i mogą być używane osobno, jednak ich potencjał uwalnia się dopiero przy wykorzystaniu ich współpracy.
Szybkość

Aplikacje low-code przy pomocy Microsoft Power Platform tworzy się znacznie szybciej niż w tradycyjny sposób

 
Koszty

Tworzenie aplikacji niskokosowych w technologii Microsoft Power Platform jest o wiele tańsze niż pisanie kodu

 
Bezpieczeństwo

Aplikacje low-code tworzone dzięki Microsoft Power Platform są dostępne poprzez środowisko Microsoft 365 użytkownika

 
Integracja

Elementy aplikacji Microsoft Power Platform można połączyć z różnymi funkcjami i usługami Microsoft 365

 

Aplikacje Systeo365 dla Power Platform

W swojej ofercie mamy już kilkanaście gotowych aplikacji dla Microsoft 365 / MS Teams
wiecej informacji

Dlaczego Power Platform?

Platforma Microsoft Power Platform została stworzona z myślą o współdziałaniu z zaawansowanymi funkcjami zabezpieczeń, zarządzania i zgodności.
Przeczytaj więcej na blogu
Image
co mówi gartner

Microsoft Liderem

Image
Image: 2023 Forrester WaveTM Low-Code Development Platforms for Professional Developers