Blog

Microsoft Teams  - podsumowanie nowości | Styczeń 2024

W dzisiejszym artykule „Co nowego w Microsoft Teams” przedstawiamy nowe funkcje i ulepszenia aplikacji Teams ze stycznia 2024 r.

Microsoft Teams  - podsumowanie nowości | Grudzień 2023

Szczęśliwego Nowego Roku! Witamy w wydaniu dotyczącym nowości w aplikacji Microsoft Teams z grudnia 2023. Prezentujemy w tym miesiącu 49 nowych funkcji i ulepszeń, które pomogą efektywniej współpracować, usprawnić przepływ pracy i pozostać w kontakcie z zespołem.

W dobie cyfryzacji i nowoczesnych narzędzi wspierających procesy firmowe coraz trudniej wyobrazić sobie, że takie sprawy jak wnioski urlopowe są wykonywane ręcznie na drukowanych formularzach zanoszonych do przełożonego, a potem do działu kadr.  

W obecnym środowisku biznesowym, departamenty HR odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi. Dział HR, niezależnie od wielkości organizacji potrzebuje aktualnie nowoczesnych rozwiązań, które umożliwiają wydajną pracę, optymalizację procesów personalnych i szybką adaptację do zmieniających się warunków rynkowych.

Microsoft Teams  - podsumowanie nowości | Listopad 2023

Witamy w wydaniu specjalnym nowości w aplikacji Teams z listopada 2023 r.! Aktualne wydanie obejmuje nowe funkcje z cyklu Co nowego w aplikacji Teams, a także ogłoszenia z konferencji Microsoft Ignite.

Lista obecności pracowników stanowi nieodłączny element procesu zarządzania zasobami ludzkimi. Podczas gdy praca zdalna stała się już naszą codziennością, tradycyjne metody rejestracji obecności, takie jak papierowe karty podpisywane w biurze czy ręczne wpisy w arkuszu, ustępują miejsca innowacyjnym rozwiązaniom w formie online.

Podkategorie