Blog

Systeo / 365 - kompleksowe wsparcie procesów dla Twojej organizacji

Wygodne środowisko pracy jest kluczowe, aby pracownik wykonywał swoje obowiązki sprawnie i efektywnie. Niezależnie od tego, czy mówimy o fizycznym miejscu, czy o jego cyfrowym odpowiedniku, odpowiednie narzędzia i zasoby są niezbędne do osiągnięcia najlepszych rezultatów.

Jak 2x szybciej pisać wiadomości e-mail? 365Tips

Outlook – każdy twierdzi, że go zna. Można by rzec – co to za filozofia wysłać maila? Prawda, ale czy są nam znane inne opcje, które skrywa, a których użycie może znacznie przyspieszyć i ułatwić naszą pracę?

Co nowego w Microsoft Teams? 05 2024 | Edycja Microsoft Build 2024

Microsoft Teams  - podsumowanie nowości | Maj 2024 | Microsoft Build 2024

To specjalne wydanie „Co nowego w Microsoft Teams?” przedstawia ekscytujące funkcje i ulepszenia, które ogłoszono podczas Microsoft Build 2024. W pierwszej części artykułu przeczytasz natomiast o nowych funkcjach w aplikacji Teams wydanych w maju.

Co nowego w Microsoft Teams? 06 2024

Microsoft Teams  - podsumowanie nowości | Czerwiec 2024

Witamy w czerwcowym wydaniu "Co nowego w Microsoft Teams"! Miesięczny artykuł obejmuje wszystko, od czatów po spotkania i ratusze, od aplikacji Teams Phone po Teams Rooms  i nie tylko. Zapraszamy do lektury.

Wielkie zmiany w Systeo! Nowe logo i nowy adres biura!

Z radością informujemy, że od czerwca nasza firma przechodzi duże zmiany!

Automatyzacja rozliczania podróży służbowych w Microsoft 365

Proces rozliczania delegacji obejmuje zbieranie i przetwarzanie dużej ilości danych, od planowania podróży po rozliczanie kosztów. Chociaż delegacje są niezbędne dla rozwoju biznesu, wiążąc się głównie ze spotkaniami z klientami, kontrahentami, partnerami biznesowymi czy udziałem w konferencjach, ich skomplikowane procesy rozliczeniowe mogą stanowić spore wyzwanie dla działów administracji oraz finansów.

Podkategorie