Blog

Czy warto wdrożyć w firmie Intranet oparty o platformę Microsoft 365 i usługę SharePoint Online? Część 2

Ostatni nasz artykuł zakończyliśmy na spostrzeżeniu, że Intranet oparty tylko o bierne komunikaty może szybko stracić na zainteresowaniu wśród pracowników. W tym artykule omówimy co należy zatem zrobić, aby pobudzić Intranet do życia, tak by nie była to tylko tablica ogłoszeń działu HR i Zarządu.

Wspieramy nowatorski program zajęć programowania dla dzieci

Kilka miesięcy temu dzieliliśmy się informacjami o wsparciu przez Systeo nowatorskiego programu zajęć programowania w przedszkolu. Koncepcja nauki programowania w przedszkolu ma na celu wprowadzenie dzieci w fascynujący świat technologii poprzez zabawę i eksperymentowanie. Najstarsze przedszkolaki mają dostęp do innowacyjnych narzędzi edukacyjnych, które pomogą im rozwijać logiczne myślenie, kreatywność oraz pomagają zrozumieć, jak działa otaczający je cyfrowy świat.

Katalog produktów na 2024 rok

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą aplikacji i narzędzi dla Microsoft 365 na rok 2024.

Informacje podzieliśmy na 3 sekcje. Nowe produkty, z którymi startujemy od tego roku. Aktualizacje naszych już wcześniej zbudowanych aplikacji wraz z nowymi funkcjami. Plany na budowę całkowicie nowych rozwiązań i narzędzi. 

Czy warto wdrożyć w firmie Intranet oparty o platformę Microsoft 365 i usługę SharePoint Online?

Z perspektywy naszego doświadczenia możemy powiedzieć, że tak, jak najbardziej, ale tylko wtedy, jeśli zdecydujemy się Intranet powiązać z innymi narzędziami usprawniającymi komunikację i procesy wewnątrz organizacji.

Co nowego w Microsoft Teams? 03 2024 | Edycja Enterprise Connect 2024

Microsoft Teams  - podsumowanie nowości | Marzec 2024 | Edycja Enterprise Connect 2024

W tym specjalnym wydaniu „Co nowego w Microsoft Teams” omówimy nowe, ekscytujące funkcje i ulepszenia, które Microsoft ogłosił na konferencji Enterprise Connect 2024. Ponadto w artykule znajdziecie nowe funkcje, które zostały wydane w marcu 2024.

Co nowego w Microsoft Teams? 02 2024

Microsoft Teams  - podsumowanie nowości | Luty 2024

Witamy w lutowym wydaniu "Co nowego w Microsoft Teams"! W ubiegłym miesiącu Microsoft zaprezentował 37 nowych funkcji i ulepszeń aplikacji Microsoft Teams. To kolejne aktualizacje, które pomogą efektywniej współpracować, uprościć procesy i pozostać w kontakcie z zespołem.

Podkategorie