Porady

Co nowego w Microsoft Teams? 07.2022

Microsoft Teams  - podsumowanie nowości |  Lipiec 2022

W kolejnym artykule z cyklu „Co nowego w Teams?” przedstawiamy, jakie aktualizacje i ulepszenia Microsoft wprowadził w lipcu. Od teraz możesz łączyć się z dowolnymi osobami w Twoim zespole i w ich języku, a dzięki integracji aplikacji Microsoft Teams z LinkedIn bliżej poznać swoich współpracowników. Sprawdź jakie jeszcze nowości przygotował dla użytkowników Microsoft w naszym artykule.

Co nowego w Microsoft Teams? 06.2022

Microsoft Teams  - podsumowanie nowości |  Czerwiec 2022

Witamy w czerwcowym wydaniu „Co nowego w Microsoft Teams”.  W dalszym ciągu wkraczamy w świat hybryd.  Spotkania, czaty i wspólne doświadczenia muszą być jak najbardziej integracyjne. W tym miesiącu Microsoft skupił się na „roli współorganizatora” spotkania i pozytywnym wpływie tej roli na Twoje spotkania. Ponadto nowa, ulepszona transkrypcja językowa i zaproszenia na spotkania pozwolą większej liczbie osób poczuć się bardziej komfortowo uczestnicząc w dyskusjach. Jeszcze więcej nowości czeka na Was w artykule.

Wsparcie procesów personalnych – moduły Systeo365 dla działu HR

Wsparcie procesów personalnych – moduły Systeo365 dla działu HR 

W ostatnich latach model pracy hybrydowej zrewolucjonizował rynek pracy w Polsce. Zdecydowana większość firm w naszym kraju zdecydowała się na wprowadzenie trybu hybrydowego w swojej organizacji i przekonało się o jej licznych zaletach. Zarówno zarząd firm, jak i sami pracownicy musieli jednak zmierzyć się z wieloma wyzwaniami i zainwestować w potrzebne narzędzia, które sprawiłyby, że efektywność firmy pozostanie równie wysoka lub jeszcze się zwiększy. Wyzwania te wciąż towarzyszą działom personalnym, które jako jeden z trzonów firmy odpowiadają za wiele procesów, dokumentów i wniosków. Co pozwoli zespołowi HR usprawnić te procesy? 

Workflow – sprawny obieg dokumentacji w Twojej firmie

Workflow sprawny obieg dokumentacji w Twojej firmie 

Automatyzacja obiegu dokumentów jest jednym z prostszych sposobów na usprawnienie pracy w organizacji. Tradycyjny obieg dokumentacji często wiąże się z błędami takimi jak zgubienie dokumentów czy też odnalezienie tych... już po terminie. W dodatku ilość korespondencji wychodzącej i przychodzącej może czasami przytłaczać. Sposobem na zażegnanie tych problemów oraz uporządkowanie dokumentów, faktur i korespondencji firmowej jest odpowiedni system workflow. O tym, jakie korzyści przeniesie elektroniczny obieg dokumentacji Twojej firmie i na jaki system najlepiej się zdecydować dowiesz się w artykule. 

Co nowego w Microsoft Teams? 05.2022

Microsoft Teams  - podsumowanie nowości |  Maj 2022

W majowym podsumowaniu nowości z cyklu „Co nowego w Teams?” przedstawiamy kolejne aktualizacje i nowe funkcje, które usprawnią pracę z komunikatorem Teams oraz sprawią, że korzystanie z aplikacji stanie się jeszcze przyjemniejsze. Wśród nich są m.in. nowe filtry, które sprawią, że obraz wideo będzie dużo lepszej jakości, zaproszenia na spotkania w kilku wersjach językowych oraz odpowiedzi sugerowane w języku polskim w aplikacji mobilnej.

Co nowego w Microsoft Teams? 04.2022

Microsoft Teams  - podsumowanie nowości |  Kwiecień 2022

W kwietniowym wydaniu naszego cyklu „Co nowego w Teams?” przedstawiamy wiele nowych funkcji i udogodnień wprowadzonych przez Microsoft w ubiegłym miesiącu. Wśród nich są m.in. anonimowe dołączanie do spotkań w chmurze, automatyczne wykrycie muzyki oraz nowy zestaw emoji!