Blog

Co nowego w Microsoft Teams? 11 2023

Microsoft Teams  - podsumowanie nowości | Listopad 2023

Witamy w wydaniu specjalnym nowości w aplikacji Teams z listopada 2023 r.! Aktualne wydanie obejmuje nowe funkcje z cyklu Co nowego w aplikacji Teams, a także ogłoszenia z konferencji Microsoft Ignite.

Karta obecności online – czy warto wprowadzić elektroniczną listę obecności pracowników?

Lista obecności pracowników stanowi nieodłączny element procesu zarządzania zasobami ludzkimi. Podczas gdy praca zdalna stała się już naszą codziennością, tradycyjne metody rejestracji obecności, takie jak papierowe karty podpisywane w biurze czy ręczne wpisy w arkuszu, ustępują miejsca innowacyjnym rozwiązaniom w formie online.

Co nowego w Microsoft Teams? 10 2023

Microsoft Teams  - podsumowanie nowości | Październik 2023

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym artykułem z cyklu „Co nowego w Microsoft Teams”. Przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej o najnowszych aktualizacjach z października.

e-Wnioski Urlopowe 365 - kompleksowe podejście do zarządzania nieobecnościami w organizacji

W dobie cyfryzacji i nowoczesnych narzędzi wspierających procesy firmowe coraz trudniej wyobrazić sobie, że takie sprawy jak wnioski urlopowe są wykonywane ręcznie na drukowanych formularzach zanoszonych do przełożonego, a potem do działu kadr.  

Systeo wspiera rozwój najmłodszych

Cieszymy się, że możemy dołożyć cegiełkę w kreatywny rozwój najmłodszych w Społecznym Przedszkolu Artystycznym Fundacji im. Krystyny Rudkowskiej

Co nowego w Microsoft Teams? 09 2023

Microsoft Teams  - podsumowanie nowości | Wrzesień 2023

Witamy w wydaniu „Co nowego w Microsoft Teams” z września 2023 r.! W tym miesiącu mamy do ogłoszenia całą gamę nowych funkcji.

Podkategorie