Ocena 360 Stopni

Ocena 360 Stopni dla Microsoft Teams i Office 365

Aplikacja Ocena 360 stopni wspiera dział personalny w procesie oceny pracowników w modelu 180 lub 360 stopni. Nasze rozwiązanie do oceny pracowników może być zastosowane jako osobny moduł lub część rozbudowanej platformy komunikacyjnej intranet. Za pomocą narzędzia Ocena 360 ocena pracownika może nastąpić zarówno w trybie zdalnym (Home Office), jak i w biurze. Za pomocą naszego narzędzia ocena pracownika może nastąpić zarówno w trybie zdalnym jak i w biurze. Rozwiązanie do oceny pracowników może współpracować z innym naszym modułem Ocena Pracownika, gdzie przełożony może zaimportować wyniki z Oceny 360. 

Najważniejsze cechy i zalety:

  • Ocena pracownika w modelu 180 / 360 stopni
  • Tworzenie grup współpracowników firmy
  • Wyniki ocen pracowników prezentowane w formie wykresów
  • Tworzenie własnych ankiet do przeprowadzenia oceny pracowników
  • System powiadomień przypominających o zdarzeniach
  • Obsługa w ramach posiadanych licencji Microsoft Office 365
  • Łatwość obsługi narzędzia, znajome środowisko MS Teams / Office 365
  • Pełna integracja aplikacji Ocena 360 z MS Teams
  • Szybkie wdrożenie aplikacji
  • Możliwość rozbudowy aplikacji Ocena 360 stopni oraz dostosowania jej do potrzeb firmy

Dla kogo?

Aplikacja 360 stopni jest przeznaczona dla działów personalnych, HR, administracji, zarządzania zasobami ludzkimi, całej firmy, kadry zarządzającej.

Aplikacja Ocena 360 Stopni - Opis

Aplikacja Ocena 360 Stopni pozwala na wygenerowanie ankiet, na podstawie których pracownik zostanie oceniony w podziale na zdefiniowane grupy pracowników. Formularze w aplikacji Ocena 360 stopni mogą zostać wygenerowane zbiorczo lub dla poszczególnych pracowników. Po wygenerowaniu ankiet osoby uczestniczące w procesie oceny pracownika otrzymują powiadomienie mailowe. Każda z wyznaczonych osób wypełnia arkusz ocen zgodnie ze swoim uznaniem mając możliwość dodania komentarza. Po uzupełnieniu wszystkich ocen ankieta w aplikacji zmienia status na zakończona. Po zakończeniu wypełniania arkuszy przez wszystkie osoby oceniające danego pracownika zostanie wygenerowany dla niego wynik oceny 180/360 stopni. Wyniki z ankiet mogą zostać zaprezentowane w formie różnych raportów.


Galeria - ocena360

Ocena 360 - badanie
Ocena 360 - badanie

Badanie 360

Ocena 360 - wykresy
Ocena 360 - wykresy

Wyniki oceny pracownika wykresy

Ocena 360 - tworzenie ankiet2
Ocena 360 - tworzenie ankiet2
Ocena 360 - cześć intranetu
Ocena 360 - cześć intranetu

Kontakt i wycena

Po wysłaniu zapytania prześlemy Państwu dokładny opis aplikacji oraz wstępną wycenę.

Lista aplikacji dla działu personalnego

Ocena 360 Stopni to aplikacja wspierająca dział personalny w procesie oceny pracowników w modelu 360 lub 180 stopni.
Aplikacja Ocena Pracownika pozwala w łatwy sposób przeprowadzić roczną ocenę pracownika.
Aplikacja Ankiety Satysfakcji Pracowników pozwala przeprowadzić ankiety satysfakcji pracowników w firmie,
Aplikacja Elektroniczna Karta Obecności pozwala na sprawne raportowanie pracy oraz rejestrowanie obecności pracowników.
Aplikacja Rozliczanie Nadgodzin pozwala w prosty sposób rejestrować nadgodziny przepracowane przez osoby zatrudnione w firmie.
Aplikacja Elektroniczne Wnioski Urlopowe pozwala na usprawnienie i zautomatyzowanie procesu obiegu wniosków urlopowych w firmie.

Lista aplikacji dla działu administracji

Aplikacja Rezerwacja Biurek umożliwia zarezerwowanie przez pracownika biurka z dostępnego planu piętra biurowca lub listy dostępnych biurek w firmie.
System Rezerwacji Miejsc Parkingowych to aplikacja umożliwiająca zarządzanie parkingiem firmowym dla MS Teams / Office 355 oraz na urządzenia mobilne.
Aplikacja Elektroniczny Obieg Faktur i Dokumentów umożliwia rejestrowanie faktur firmowych, korespondencji oraz innych dokumentów.
Aplikacja Wniosek o Zakup umożliwia łatwą rejestrację wniosków zakupowych w firmie.
Aplikacja Rezerwacja Salek umożliwia rezerwację i zarządzanie salami konferencyjnymi w firmie oraz usprawnia planowanie spotkań.

Lista aplikacji dla pozostałych obszarów

Intranet SharePoint to platforma komunikacyjna na bazie Office365. Budowa Intranetu SharePoint pozwala na znaczne usprawnienie komunikacji w firmie oraz bezpieczny dostęp do kluczowych informacji z dowolnego miejsca i urządzenia.
Aplikacja Audyty Wewnętrzne ISO to aplikacja wspierająca przeprowadzanie audytów wewnętrznych w dziale jakości. Dzięki aplikacji Audyty Wewnętrzne ISO możesz zautomatyzować proces audytów w Twojej firmie.