Citizen Developer (PowerApps, SharePoint, Power Automate)

Poszukujemy osoby, która nie jest programistą ale postanowiła sama tworzyć aplikacje biznesowe w oparciu o narzędzia low-code.

Jeśli zatem jesteś taką osobą i dodatkowo:

  • jesteś zdeterminowany/a aby uczyć się nowych technologii
  • jesteś wytrwały/a w poszukiwaniu rozwiązań problemów biznesowych i technicznych
  • znasz i/lub dobrze rozumiesz procesy biznesowe
  • chciałbyś/chciałabyś tworzyć aplikacje w Microsoft Power Platform

to właśnie Ciebie potrzebujemy!

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania

Wymagania:

  • wymagane wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów
  • znajomość Office365 i Teams
  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Zadania:

  • Projektowanie i wdrażanie aplikacji biznesowych u klientów
  • Wsparcie w procesie wytwarzania oprogramowania
  • Wsparcie użytkowników oprogramowania
  • Przeprowadzanie testów
  • Analiza potrzeb biznesowych klientów firmy

Oferujemy:

  • pracę w zespole, który może nauczyć Cię nowoczesnych technologii
  • przyjazną atmosferę pracy
  • uczestnictwo w ciekawych projektach informatycznych
  • pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii informatycznych
  • wynagrodzenie stałe + premia za zakończone projekty
  • różne formy zatrudnienia: staż (z możliwością późniejszego zatrudnienia), umowa o prace lub umowa B2B
  • wsparcie w podnoszeniu swoich umiejętności i kompetencji

Jesteś zainteresowana/ny

  • dołącz dokument CV

Do CV prosimy o dołączenie poniższej formuły:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.