Offboarding

Offboarding dla Microsoft Teams i Office 365

Aplikacja Offboarding ułatwia przeprowadzenie procesu rozstania pracownika z firmą. Narzędzie wspiera przełożonych oraz poszczególne działy organizacji w dopełnieniu wszelkich formalności związanych ze zwolnieniem stanowiska w firmie. Aplikacja Offboarding usprawnia komunikację między działami firmy oraz pozwala na profesjonalne zakończenie współpracy z pracownikiem. Offboarding wdrażany jest na bazie Twojego środowiska Microsoft 365 (Office 365), dlatego nie musisz inwestować w dodatkowe licencje.

Najważniejsze cechy i zalety: 

  • Elektroniczny system ułatwiający proces rozstania pracowników z firmą
  • Możliwość delegowania zadań potrzebnych do zakończenia współpracy do różnych działów firmy oraz opuszczającego stanowisko pracownika
  • Bezpieczny obieg danych dotyczących pracownika
  • Możliwość monitorowania progresu dotyczącego zadań wykonywanych przez działy
  • Obsługa w ramach posiadanych licencji Microsoft Office 365  
  • Łatwość obsługi aplikacji Elektroniczny Obieg Faktur i Dokumentów, znajome środowisko MS Teams / Office 365
  • Szybkie wdrożenie aplikacji 
  • Możliwość rozbudowania aplikacji Elektroniczny Obieg Faktur i Dokumentów oraz dostosowania jej do indywidualnych potrzeb firmy

Dla kogo? 

Aplikacja Offboarding przeznaczona jest dla zarządu firmy, działu HR, administracji oraz działu finansowego.

Aplikacja Offboarding – opis 

Aplikacja Offboarding dla platformy Microsoft 365 (Office 365) pozwala na profesjonalne i kompleksowe przeprowadzenie procesu rozstania pracownika z firmą. Aby rozpocząć proces należy dodać pracownika, który ma zwolnić stanowisko do bazy danych aplikacji. Zadaniem przełożonego jest wypełnienie informacji dotyczących danego pracownika oraz terminu zakończenia współpracy.

Po wpisaniu danych przełożony tworzy listę zadań firmy, jakie muszą być wykonane przed opuszczeniem stanowiska pracy przez pracownika. Następnie przełożony wysyła formularz wraz z zadaniami do poszczególnych działów firmy (IT, administracja, finanse). Działy muszą wykonać zadania w określonym terminie, a progres odznaczają w aplikacji. W przypadku, gdy jakieś zadania nie zostały wykonane, przełożony otrzymuje w aplikacji Offboarding specjalne ostrzegawcze komunikaty. 

Przełożony może także przydzielić zadania pracownikowi, który przed opuszczeniem firmy powinien dopełnić wszelkich formalności. Wówczas pracownik otrzymuje maila z zadaniami, o których wykonaniu powiadamia pracodawcę. Dopiero po wypełnieniu wszystkich zadań można usunąć pracownika z systemu firmy.

Zarówno pracownik, jak i przełożony mogą w każdej chwili zmienić zdanie dotyczące zakończenia współpracy. Aplikacja Offboarding jest przygotowana na taką ewentualność i pozwala na cofnięcie procesu w systemie. 


Offboarding - galeria

www-Offboarding-lista-manager
www-Offboarding-lista-manager
Lista zadań - panel przełożonego
www-Offboarding-lista-wnioskow
www-Offboarding-lista-wnioskow
Lista wniosków dla przełożonego
www-Offboarding-zaliczki
www-Offboarding-zaliczki
Ekran dla działu rozliczeń
www-Offboarding-ustawieniai
www-Offboarding-ustawieniai
Ustawienia aplikacji

Kontakt i wycena

Po wysłaniu zapytania prześlemy Państwu dokładny opis aplikacji oraz wstępną wycenę.

Lista aplikacji dla działu personalnego

Ocena 360 Stopni to aplikacja wspierająca dział personalny w procesie oceny pracowników w modelu 360 lub 180 stopni.
Aplikacja Ocena Okresowa Pracownika pozwala w łatwy sposób przeprowadzić roczną ocenę pracownika.
Aplikacja Ankiety Satysfakcji Pracowników pozwala przeprowadzić ankiety satysfakcji pracowników w firmie,
Aplikacja Elektroniczna Karta Obecności pozwala na sprawne raportowanie pracy oraz rejestrowanie obecności pracowników.
Aplikacja Rozliczanie Nadgodzin pozwala w prosty sposób rejestrować nadgodziny przepracowane przez osoby zatrudnione w firmie.
Aplikacja Elektroniczne Wnioski Urlopowe pozwala na usprawnienie i zautomatyzowanie procesu obiegu wniosków urlopowych w firmie.
Aplikacja Offboarding ułatwia przeprowadzenie procesu rozstania pracownika z firmą.
Aplikacja Onboarding usprawnia proces wprowadzenia nowego pracownika w struktury firmy.

Lista aplikacji dla działu administracji

Aplikacja Rezerwacja Biurek umożliwia zarezerwowanie przez pracownika biurka z dostępnego planu piętra biurowca lub listy dostępnych biurek w firmie.
System Rezerwacji Miejsc Parkingowych to aplikacja umożliwiająca zarządzanie parkingiem firmowym dla MS Teams / Office 355 oraz na urządzenia mobilne.
Aplikacja Elektroniczny Obieg Faktur i Dokumentów umożliwia rejestrowanie faktur firmowych, korespondencji oraz innych dokumentów.
Aplikacja Wniosek o Zakup umożliwia łatwą rejestrację wniosków zakupowych w firmie.
Aplikacja Rezerwacja Salek Konferencyjnych umożliwia rezerwację i zarządzanie salami konferencyjnymi w firmie oraz usprawnia planowanie spotkań w firmie.

Lista aplikacji dla pozostałych obszarów

Intranet SharePoint to platforma komunikacyjna na bazie Office365. Budowa Intranetu SharePoint pozwala na znaczne usprawnienie komunikacji w firmie oraz bezpieczny dostęp do kluczowych informacji z dowolnego miejsca i urządzenia.
Aplikacja Audyty Wewnętrzne ISO to aplikacja wspierająca przeprowadzanie audytów wewnętrznych w dziale jakości. Dzięki aplikacji Audyty Wewnętrzne ISO możesz zautomatyzować proces audytów w Twojej firmie.
Aplikacja wspierająca pracę działu handlowego.
Aplikacja Inwentaryzacja Magazynowa usprawnia przeprowadzenie inwentaryzacji oraz upraszcza zliczanie stanów magazynowych.