Migracja poczty do Exchange Online | Migracja z lokalnego AD do Azure AD | Wdrożenie Azure AD w chmurze | Zapasowy kontroler AD w chmurze | Konfiguracja Microsoft 365 | Wsparcie techniczne i administracja środowisk

Posiadamy kompetencje, aby wesprzeć Twoją firmę we wdrażaniu rozwiązań technologii Microsoft. Oferujemy kompleksową obsługę na każdym etapie prowadzenia projektu. Możesz liczyć na nasze doradztwo – pomożemy Ci w doborze optymalnego rozwiązania, dostosowanego do potrzeb Twojej firmy. Realizowane przez nas wdrożenia, konfiguracje i migracje przeprowadzane są sprawnie i profesjonalnie, nie zakłócając w żaden sposób bieżącej pracy przedsiębiorstwa. Oferujemy także wsparcie techniczne, szkolenia i administrację środowisk.

Usługi migracji Azure Office365 Active Directory

Nasza oferta:

Migracja poczty do Exchange Online w Microsoft 365 (Office 365) - realizujemy migracje z obecnego środowiska pocztowego na serwery Microsoft. Wdrożenie i migracja do Exchange Online umożliwia płynne przeniesienie poczty do środowiska w chmurze, dostępnego w dowolnym miejscu i z dowolnego urządzenia. Cała zawartość skrzynki z obecnego serwera - maile, utworzone katalogi czy reguły wraz ze strukturą katalogów, trafia do Exchange Online. Usługa migracji realizowana jest przez nas bez zakłócenia codziennej pracy organizacji z uwzględnieniem wsparcia powdrożeniowego.

Migracja z lokalnego AD do Azure AD– w ramach projektu migracji środowiska pocztowego do Microsoft 365 możemy zaproponować także migrację użytkowników z lokalnego AD do Azure AD oraz pełną integrację z lokalnym środowiskiem. Po zakończeniu projektu nowe zintegrowane środowisko pozwoli użytkownikom na logowanie jednokrotne SSO (Single Sign On) przy użyciu jednego konta, aby uzyskać dostęp do urządzeń przyłączonych do domeny, zasobów wewnętrznych firmy, jak i aplikacji Microsoft 365.

Wdrożenie lokalnego kontrolera AD oraz integracja z Azure AD – możemy zaproponować także wdrożenie i uruchomienie nowego środowiska kontrolera AD opartego o system Windows Server 2019 w pełni zintegrowanego z Azure AD i  Microsoft 365.

Wdrożenie Azure AD w chmurze – jeżeli nie posiadają Państwo kontrolera domeny możemy zaproponować wdrożenie całego środowiska w chmurze zarówno Azure AD jak i Microsoft 365.

Zapasowy kontroler AD w chmurze – Kontroler domeny jest jedną z najważniejszych usług IT w całej organizacji firmy. Awaria kontrolera może spowodować szereg problemów do całkowitego sparaliżowania pracy w firmie. Dobrą praktyka jest posiadanie dwóch kontrolerów domeny, w razie awarii jednego z nich drugi przejmuje kontrolę. Proponujemy Państwu uruchomienie zapasowego kontrolera w Microsoft Azure, dzięki czemu nie wymaga to zakupienia do organizacji kolejnych rozwiązań sprzętowych, a firma zostanie zabezpieczona na wypadek awarii.

Konfiguracja Microsoft 365 (Office 365)– konfiguracja usług pakietu Office 365 pozwala na dostosowanie funkcji pakietu do potrzeb organizacji. Konfiguracja Microsoft 365 może być przeprowadzona w każdym z planów. Personalizacja ustawień Microsoft 365 do potrzeb firmy pozwala w znaczny sposób polepszyć pełne wykorzystywanie funkcjonalności pakietu Office. Wdrożenie może obejmować wszystkie usługi lub pojedyncze rozwiązania np. SharePoint Online czy Exchange Online. Proces konfiguracji obejmuje także wsparcie powdrożeniowe.

Wsparcie techniczne i administracja środowisk – oferujemy wsparcie dostosowane do potrzeb twojej firmy. Możemy zaproponować pełne rozwiązanie konkretnego problemu - od analizy po realizację bądź wsparcie w postaci konsultacji i informacji jak dany problem rozwiązać samodzielnie. Oferujemy także firmom pełną opiekę i administrację środowisk.


Koszty dla poszczególnych usług ustalane są indywidualnie w zależności od zakresu danego projektu.

Zapraszamy do kontaktu:

  • Wypełnij formularz na stronie
  • Telefon: 600500067, 783472777
  • Mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.