Wdrażanie rozwiązań Office 365 / Microsoft 365

Posiadamy kompetencje, aby wesprzeć Twoją firmę we wdrażaniu rozwiązań technologii Microsoft. Oferujemy kompleksową obsługę na każdym etapie prowadzenia projektu. Możesz liczyć na nasze doradztwo –pomożemy Ci w doborze optymalnego rozwiązania, dostosowanego do potrzeb Twojej firmy. Realizowane przez nas wdrożenia, konfiguracje i migracje przeprowadzane są sprawnie i profesjonalnie, nie zakłócając w żaden sposób bieżącej pracy przedsiębiorstwa. Oferujemy także wsparcie techniczne, szkolenia i administrację środowisk.

Usługi migracji Azure Office365 Active Directory

Nasza oferta:

Konfiguracja Office 365 / Microsoft 365– konfiguracja usług pakietu Office 365 pozwala na dostosowanie funkcji pakietu do potrzeb organizacji. Konfiguracja Office 365 / Microsoft 365 może być przeprowadzona w każdym z planów. Personalizacja ustawień Office 365 / Microsoft 365 do potrzeb firmy pozwala w znaczny sposób polepszyć pełne wykorzystywanie funkcjonalności pakietu Office 365 / Microsoft 365. Wdrożenie może obejmować wszystkie usługi lub pojedyncze rozwiązania np. SharePoint Online czy Exchange Online. Proces konfiguracji obejmuje także wsparcie powdrożeniowe.

Migracja poczty do Exchange Online w Office 365 / Microsoft 365 - realizujemy migracje z obecnego środowiska pocztowego na serwery Microsoft. Wdrożenie i migracja do Exchange Online umożliwia płynne przeniesienie poczty do środowiska w chmurze, dostępnego w dowolnym miejscu i z dowolnego urządzenia. Cała zawartość skrzynki z obecnego serwera - maile, utworzone katalogi czy reguły wraz ze strukturą katalogów, trafia do Exchange Online. Usługa migracji realizowana jest przez nas bez zakłócenia codziennej pracy organizacji z uwzględnieniem wsparcia powdrożeniowego.

Wsparcie techniczne i administracja środowisk – oferujemy wsparcie dostosowane do potrzeb twojej firmy. Możemy zaproponować pełne rozwiązanie konkretnego problemu - od analizy po realizację bądź wsparcie w postaci konsultacji i informacji jak dany problem rozwiązać samodzielnie. Oferujemy także firmom pełną opiekę i administrację środowisk.

Szkolenia – prowadzimy profesjonalne szkolenia w zakresie obsługi aplikacji Office 365 / Microsoft 365 dla użytkowników końcowych. Szkolenie pozwoli pracownikom w pełni wykorzystywać możliwości narzędzi Office 365 / Microsoft 365. (Szczegółowa oferta w zakładce -> Szkolenia)

Koszty dla poszczególnych usług ustalane są indywidualnie w zależności od zakresu danego projektu.

Zapraszamy do kontaktu:

  • Wypełnij formularz na stronie
  • Telefon: 600500067
  • Mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.