Nowoczesna obsługa procesów 

MICROSOFT POWER PLATFORM 

Tworzymy narzędzia do obsługi dowolnych procesów w ramach środowiska Microsoft 365 (Office 365). Twoja firma może mieć działającą aplikacje dla wybranego procesu już w kolejnym miesiącu. W następnych krokach rozbudujemy ją razem z Twoim zespołem i dopasujemy do potrzeb Twojej organizacji. 

Narzędzia Workflow  Systeo 365  dla Microsoft Power Platform

Microsoft Power AppsMicrosoft Power AutomateMicrosoft Power BI

Twoja firma posiada już Office 365 (Microsoft 365)? Korzyścią dla niej byłoby, żeby w pełni wykorzystywała narzędzia i usługi dostępne w pakiecie, skoro i tak już za nie płaci.Nasza idea to wycisnąć z pakietu Office więcej niż jest to w standardzie. Proponujemy zatem wdrożenia aplikacji obsługujących dowolne procesy w firmie, które oparte są o narzędzia dostępne w pakiecie Microsoft 365. 

systeo365

Technologia - Microsoft Power Platform 

Do tworzenia naszych narzędzi wykorzystujemy zestaw rozwiązań dostępny w ramach Microsoft Power Platform – Power AppsPower Automate (Flow) i Power BI. Microsoft Power Platform umożliwia tworzenie wydajnych i elastycznych rozwiązań, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdej organizacjiPrzewagą wdrożeń typu low-code w stosunku do aplikacji tworzonych za pomocą tradycyjnych języków programowania jest przede wszystkim znacznie krótszy czas wdrożenia oraz wielokrotnie niższe koszty. 

Elementy Microsoft Power Platform: 

Usługa Microsoft Power Apps umożliwia szybkie tworzenie i udostępnianie aplikacji wymagających niewielkiej ilości kodu. Power Apps pomaga zwiększyć wydajność organizacji i zmodernizować procesy wewnątrz firmyPrzy użyciu Microsoft Power Apps tworzymy aplikacje do użytku na różnych urządzeniach i dostępnych bezpośrednio w usłudze Microsoft Teams

Usługa Power Automate   (wcześniej nazywana Microsoft Flow) pomaga zautomatyzować powtarzalne procesy biznesowe i przepływ pracy w organizacjiPower Automate umożliwia integrację i aktualizację danych, synchronizację plików, otrzymywania powiadomień z różnych usług czy zatwierdzanie decyzji.  

Microsoft Power BI pozwala na tworzenie w aplikacjach interaktywnych raportów w oparciu o dane zebrane przez Power Apps  i przeprocesowane przez Power Automate.

Wszystkie powyższe usługi - PowerApps, Power Automate, Power BI  mają różne funkcjonalności i mogą być używane osobno, jednak ich potencjał uwalnia się dopiero przy wykorzystaniu ich współpracy. 

Jak tworzymy aplikacje workflow Systeo365?

Każda z oferowanych przez nas aplikacji posiada wersję podstawową, którą możemy rozbudować, dostosowując ją do indywidualnych potrzeb firmy i wytycznych klienta.

Wersja podstawowa

 • Szybkość wdrożenia aplikacji
 • Przekształcenie czasochłonnych czynności w zautomatyzowane procesy
 • Usprawnienie przepływu informacji w firmie
 • Łatwa obsługa aplikacji przez użytkowników
 • Atrakcyjna cena
 • Możliwość korzystania z aplikacji zarówno na komputerze stacjonarnym, laptopie jak i urządzeniach mobilnych
 • Możliwość osadzenia aplikacji utworzonych za pomocą Microsoft Power Apps w usłudze Microsoft Teams
 • Skalowalność o dodatkowe funkcje

Zakończenie wdrożenie skutkuje: uruchomieniem podstawowej funkcjonalności dla wybranego procesu.

pasek systeo

Rozwój narzędzia

 • Określenie nowych funkcjonalności aplikacji przez użytkowników
 • Ustalenie z klientem kierunku rozwoju aplikacji
 • Rozwój narzędzia o ustalone funkcje
 • Stały nadzór klienta nad kierunkiem rozwoju aplikacji
 • Efekt - dedykowane, spersonalizowane narzędzie utworzone przy pomocy Microsoft Power Apps i w pełni zintegrowane z pakietem Office 365 (Microsoft 365) oraz Microsoft Teams

Budowanie kolejnych funkcjonalności aplikacji w 2-tygodniowych przedziałach czasowych 

pasek systeo

Zapraszamy do kontaktu

 • Telefon: 783 472 777, 600500067
 • Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

Lista aplikacji dla działu personalnego

Ocena 360 Stopni to aplikacja wspierająca dział personalny w procesie oceny pracowników w modelu 360 lub 180 stopni.
Aplikacja Ocena Okresowa Pracownika pozwala w łatwy sposób przeprowadzić roczną ocenę pracownika.
Aplikacja Ankiety Satysfakcji Pracowników pozwala przeprowadzić ankiety satysfakcji pracowników w firmie,
Aplikacja Elektroniczna Karta Obecności pozwala na sprawne raportowanie pracy oraz rejestrowanie obecności pracowników.
Aplikacja Rozliczanie Nadgodzin pozwala w prosty sposób rejestrować nadgodziny przepracowane przez osoby zatrudnione w firmie.
Aplikacja Elektroniczne Wnioski Urlopowe pozwala na usprawnienie i zautomatyzowanie procesu obiegu wniosków urlopowych w firmie.
Aplikacja Offboarding ułatwia przeprowadzenie procesu rozstania pracownika z firmą.
Aplikacja Onboarding usprawnia proces wprowadzenia nowego pracownika w struktury firmy.

Lista aplikacji dla działu administracji

Aplikacja Rezerwacja Biurek umożliwia zarezerwowanie przez pracownika biurka z dostępnego planu piętra biurowca lub listy dostępnych biurek w firmie.
System Rezerwacji Miejsc Parkingowych to aplikacja umożliwiająca zarządzanie parkingiem firmowym dla MS Teams / Office 355 oraz na urządzenia mobilne.
Aplikacja Elektroniczny Obieg Faktur i Dokumentów umożliwia rejestrowanie faktur firmowych, korespondencji oraz innych dokumentów.
Aplikacja Wniosek o Zakup umożliwia łatwą rejestrację wniosków zakupowych w firmie.
Aplikacja Rezerwacja Salek Konferencyjnych umożliwia rezerwację i zarządzanie salami konferencyjnymi w firmie oraz usprawnia planowanie spotkań w firmie.

Lista aplikacji dla pozostałych obszarów

Intranet SharePoint to platforma komunikacyjna na bazie Office365. Budowa Intranetu SharePoint pozwala na znaczne usprawnienie komunikacji w firmie oraz bezpieczny dostęp do kluczowych informacji z dowolnego miejsca i urządzenia.
Aplikacja Audyty Wewnętrzne ISO to aplikacja wspierająca przeprowadzanie audytów wewnętrznych w dziale jakości. Dzięki aplikacji Audyty Wewnętrzne ISO możesz zautomatyzować proces audytów w Twojej firmie.
Aplikacja wspierająca pracę działu handlowego.
Aplikacja Inwentaryzacja Magazynowa usprawnia przeprowadzenie inwentaryzacji oraz upraszcza zliczanie stanów magazynowych.