Wielkie zmiany w Systeo! Nowe logo i nowy adres biura!

Z radością informujemy, że od czerwca nasza firma przechodzi duże zmiany!

Stale się rozwijamy i wprowadzamy nowości, które podnoszą jakość naszych usług na jeszcze wyższy poziom. Te zmiany są krokiem naprzód w naszej misji dostarczania nowoczesnych rozwiązań w ramach ekosystemu /365. Prezentujemy dziś nasze nowe logo, ale także informujemy, że od czerwca działamy w nowej lokalizacji.

Nowe Logo Systeo

Jako Systeo dostarczamy aplikacji, które ułatwiają codzienną pracę i automatyzują procesy. Nasze nowe logo to nie tylko odświeżony wygląd, ale przede wszystkim odzwierciedlenie naszej misji i wartości. Nowe logo to połączenie estetyki i funkcjonalności, które symbolizuje naszą rolę jako dostawcy kompleksowych rozwiązań dla platformy Microsoft 365.

Nowy design przekazuje naszą filozofię tworzenia narzędzi, które są intuicyjne i łatwe w użyciu. Nasze aplikacje mają na celu przede wszystkim upraszczanie skomplikowanych procesów, czyniąc codzienną pracę łatwiejszą. Co więcej Systeo/365 to narzędzia, które współpracują ze sobą, tworząc komfortowe, spójne i zintegrowane środowisko pracy dla użytkowników. Nasz ekosystem /365 oferuje pełną obsługę, co oznacza, że możecie skoncentrować się na najważniejszych zadaniach, podczas gdy my dbamy o resztę - Your Win’ made easy!

Nowy adres biura Systeo

Przeprowadzka do nowej lokalizacji to kolejny krok w naszej strategii rozwoju. Od czerwca nasze biuro mieści się pod adresem:
📌 ul. Bednorza 2a-6, 40-384 Katowice

Nowa przestrzeń biurowa to oczywiście lepszy komfort pracy, ale przede wszystkim to nowa, fajna energia dla naszego Zespołu.

Jesteśmy przekonani, że zarówno nasze nowe logo, jak i nowe biuro przyczynią się do jeszcze lepszej współpracy i realizacji Waszych projektów. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia nas w nowej siedzibie oraz do śledzenia dalszych aktualizacji o naszych rozwiązaniach, które będziemy udostępniać w kolejnych materiałach.