System Rezerwacji Miejsc Parkingowych

System Rezerwacji Miejsc Parkingowych dla Microsoft Teams i Office 365.

System Rezerwacji Miejsc Parkingowych umożliwia zarządzanie parkingiem firmowym dla MS Teams / Office 365 oraz na urządzenia mobilne. Narzędzie wspiera rezerwację miejsc na parkingu firmowym przez pracowników oraz ich gości. Aplikacja do rezerwacji miejsc parkingowych pozwoli zaoszczędzić czas pracowników i uporządkuje kwestie bieżącej dostępności i zajmowania miejsc. Gotowe dla twojej firmy rozwiązanie do zarządzania miejscami parkingowymi możesz mieć już w tym miesiącu, bez konieczności zakupu dodatkowych licencji.

Najważniejsze cechy i zalety:

 • Elektroniczna rezerwacja i zwalnianie miejsc parkingowych
 • Obsługa dla telefonów komórkowych z systemem Android lub iOS
 • Możliwość przypisywania miejsc do właścicieli i grup pracowników
 • Zarządzanie miejscem parkingowym podczas urlopu właściciela
 • Zarządzanie miejscami przez administratora aplikacji
 • Usprawnienie i automatyzacja procesu rezerwacji miejsc na parkingu firmowym
 • Możliwość rezerwacji miejsca parkingowego z poziomu mapki parkingu
 • Obsługa w ramach posiadanych licencji Microsoft Office 365
 • Łatwość obsługi aplikacji System Rezerwacji Miejsc Parkingowych, znajome środowisko MS Teams / Office 365
 • Szybkie wdrożenie
 • Możliwość rozbudowania Systemu Miejsc Parkingowych o dodatkowe funkcje i dostosowania do indywidualnych potrzeb firmy

Dla kogo?

Aplikacja System Rezerwacji Miejsc Parkingowych jest przeznaczona dla wszystkich pracowników w firmie.

Aplikacja Parking Systeo Office365 800x553

System Rezerwacji Miejsc Parkingowych - Opis

System Rezerwacji Miejsc Parkingowych może obsługiwać grupy pracowników. Pozwala to na przypisanie miejsc parkingowych tylko wybranym osobom. Na przykład miejsca w garażu podziemnym mogą być przypisane tylko dla osób z zarządu. Na podobnej zasadzie możemy przydzielić miejsca parkingowe tylko dla gości. Pracownicy mogą być przypisani do różnych grup, co później będzie pozwalało im na rezerwacje miejsc parkingowych, które są dodane do konkretnej grupy. Taki układ pozwala na udostępnienie określonej liczby miejsc parkingowych dla każdego z działów lub grup pracowników. Zabieg taki zapobiega sytuacji, w której dla osób z danego działu czy grupy zabraknie miejsc z powodu wcześniejszej rezerwacji miejsc parkingowych przez pracowników innych działów. Administrator systemu rezerwacji miejsc parkingowych ma możliwość zarządzania wszystkimi miejscami parkingowymi w firmie. Administrator może odblokować do rezerwacji dowolne miejsce parkingowe, a także przypisać miejsce do wybranej grupy pracowników

Każdy z pracowników, jeżeli tylko wcześniej został przypisany do jednej z grup, może rezerwować miejsce parkingowe. Po przejściu do modułu rezerwacji aplikacja wyświetli wolną listę miejsc parkingowych dla pracownika w wybranych terminach. Po wybraniu konkretnego miejsca parkingowego i dokonaniu rezerwacji system doda je do listy zarezerwowanych miejsc. System Rezerwacji Miejsc Parkingowych umożliwia także rezerwację miejsca parkingowego z poziomu mapki parkingu.

Każdy z pracowników może złożyć wniosek o rezerwację miejsca parkingowego dla swojego gościa. Taka prośba zostaje przesłana do działu administracji. Dopiero osoba zarządzająca miejscami parkingowymi może wybrać z puli miejsc dla gości konkretny parking i dokonać rezerwacji. Osoba wnioskująca o taką rezerwację zostanie o niej poinformowana. Użytkownicy mogą uruchamiać i korzystać z Systemu Rezerwacji Miejsc Parkingowych z poziomu Microsoft Teams oraz urządzeń mobilnych.

Galeria - miejsca parkingowe

zarzadzanie-parkigiem--lista-rezerwcja-miejsca-parkingowego-systeo
zarzadzanie-parkigiem--lista-rezerwcja-miejsca-parkingowego-systeo
Lista rezerwacji dla gości
zarzadzanie-parkigiem--raporty-systeo
zarzadzanie-parkigiem--raporty-systeo
Raporty wykorzystania miejsc parkingowych
wersja-mobilna
wersja-mobilna
Wersja na urządzenia mobilne

Kontakt i wycena

Po wysłaniu zapytania prześlemy Państwu dokładny opis aplikacji oraz wstępną wycenę.

Lista aplikacji dla działu personalnego

Ocena 360 Stopni to aplikacja wspierająca dział personalny w procesie oceny pracowników w modelu 360 lub 180 stopni.
Aplikacja Ocena Okresowa Pracownika pozwala w łatwy sposób przeprowadzić roczną ocenę pracownika.
Aplikacja Ankiety Satysfakcji Pracowników pozwala przeprowadzić ankiety satysfakcji pracowników w firmie,
Aplikacja Elektroniczna Karta Obecności pozwala na sprawne raportowanie pracy oraz rejestrowanie obecności pracowników.
Aplikacja Rozliczanie Nadgodzin pozwala w prosty sposób rejestrować nadgodziny przepracowane przez osoby zatrudnione w firmie.
Aplikacja Elektroniczne Wnioski Urlopowe pozwala na usprawnienie i zautomatyzowanie procesu obiegu wniosków urlopowych w firmie.
Aplikacja Offboarding ułatwia przeprowadzenie procesu rozstania pracownika z firmą.
Aplikacja Onboarding usprawnia proces wprowadzenia nowego pracownika w struktury firmy.

Lista aplikacji dla działu administracji

Aplikacja Rezerwacja Biurek umożliwia zarezerwowanie przez pracownika biurka z dostępnego planu piętra biurowca lub listy dostępnych biurek w firmie.
System Rezerwacji Miejsc Parkingowych to aplikacja umożliwiająca zarządzanie parkingiem firmowym dla MS Teams / Office 355 oraz na urządzenia mobilne.
Aplikacja Elektroniczny Obieg Faktur i Dokumentów umożliwia rejestrowanie faktur firmowych, korespondencji oraz innych dokumentów.
Aplikacja Wniosek o Zakup umożliwia łatwą rejestrację wniosków zakupowych w firmie.
Aplikacja Rezerwacja Salek Konferencyjnych umożliwia rezerwację i zarządzanie salami konferencyjnymi w firmie oraz usprawnia planowanie spotkań w firmie.

Lista aplikacji dla pozostałych obszarów

Intranet SharePoint to platforma komunikacyjna na bazie Office365. Budowa Intranetu SharePoint pozwala na znaczne usprawnienie komunikacji w firmie oraz bezpieczny dostęp do kluczowych informacji z dowolnego miejsca i urządzenia.
Aplikacja Audyty Wewnętrzne ISO to aplikacja wspierająca przeprowadzanie audytów wewnętrznych w dziale jakości. Dzięki aplikacji Audyty Wewnętrzne ISO możesz zautomatyzować proces audytów w Twojej firmie.
Aplikacja wspierająca pracę działu handlowego.
Aplikacja Inwentaryzacja Magazynowa usprawnia przeprowadzenie inwentaryzacji oraz upraszcza zliczanie stanów magazynowych.