Blog

Ocena 360 Stopni Pracownika: Kluczowe Narzędzie w Rozwoju Zespołu

W dynamicznym środowisku biznesowym, skuteczna ocena pracownika stanowi fundament dla sukcesu organizacji. Jednym z innowacyjnych narzędzi, które zyskuje coraz większą popularność, jest ocena 360 stopni. W tym artykule przeanalizujemy, czym dokładnie jest ta metoda, jakie korzyści niesie ze sobą dla organizacji oraz jak jej właściwe wdrożenie może wpłynąć na rozwój zespołu i podniesienie poziomu wydajności.

Jak usprawnić przeprowadzanie audytów wewnętrznych w dziale jakości?

Audyty wewnętrzne są kluczowym elementem w zapewnianiu i doskonaleniu skuteczności systemu zarządzania jakością w firmie. Głównym celem audytów wewnętrznych jest ocena czy procesy związane z jakością są zgodne z ustalonymi procedurami, normami oraz wymaganiami, a także identyfikacja obszarów wymagających doskonalenia.

Microsoft liderem w rankingu 2023 Forrester Wave: Platformy Low-Code

Firma Microsoft została uznana za lidera platform Low-Code dla profesjonalnych deweloperów Q2 2023 w rankingu Forrester Wave™. Zidentyfikowane zostały najważniejsze z niskokodowych platform programistycznych, które następnie zbadano, przeanalizowano i oceniono. Raport bazował na 26-kryterialnej ocenie.

Co nowego w Microsoft Teams? 08 2023

Microsoft Teams  - podsumowanie nowości | Sierpień 2023

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem z cyklu Co nowego w Microsoft Teams z sierpnia 2023 r. Po miesiącu zapowiedzi z Microsoft Inspire 2023, Microsoft nie zwalnia tempa, przedstawiając w sierpniu 52 nowe funkcje oraz kolejne urządzenia, które są certyfikowane i gotowe do użycia w aplikacji Teams.

Co nowego w Microsoft Teams? 07 2023

Microsoft Teams  - podsumowanie nowości | Lipiec 2023 | Microsoft Inspire 2023

Witamy w wydaniu Co nowego w usłudze Teams z lipca 2023 r.! Wydanie z tego miesiąca uwzględnia także ogłoszenia z konferencji Microsoft Inspire, oprócz typowych funkcji z cyklu 'Co nowego'.

Co nowego w Microsoft Teams? 06 2023

Microsoft Teams  - podsumowanie nowości | Czerwiec 2023

Witamy w wydaniu "Co nowego w Microsoft Teams?" z czerwca 2023 r.! Microsoft nie zwalnia tempa, udostępniając w czerwcu 45 nowych funkcji.

Podkategorie