Nowoczesna obsługa procesów HR

hr aplikacje

GOTOWE NARZĘDZIE JUŻ PO 2 TYGODNIACH

Tworzymy narzędzia do obsługi procesów HR w ramach Office 365. Aplikacje do obsługi dowolnego procesu personalnego Twoja firma może mieć już po kilku dniach. Oferujemy szybkie wdrożenie, bez konieczności zakupu dodatkowych licencji. W kolejnych etapach rozbudowujemy narzędzie i dopasowujemy je do potrzeb Twojej organizacji. Obsługa procesów personalnych w ramach Office 365 powoduje znaczne usprawnienie i automatyzację codziennej pracy działu HR.

Co oferujemy:

  • Aplikacja Nowy Pracownik - narzędzie usprawnia proces wdrożenia / onboardingu nowego pracownika w firmie
  • Aplikacja Ocena Okresowa Pracownika - narzędzie usprawnia proces corocznej oceny okresowej w firmie
  • Intranet – platforma komunikacyjna i centrum danych firmowych
  • Obsługa innych procesów HR na życzenie – aplikacje w Office 365 budowane przez nas pod dedykowane zapotrzebowanie i wymagania klienta

Więcej szczegółów na temat rozwiązań dla działu personalnego twojej firmy:

intranet systeo

Idealnie zbudowany intranet to centrum danych, informacji, platformy e-lerningowe, podłączone obiegi dokumentów i niektóre dane o pracownikach oraz wyjście do pozostałych systemów informatycznych w firmie.

ocena okresowa systeo

Aplikacja Ocena okresowa pracownika na bazie platformy Office 365

Systeo nowy pracownik SM ver2

Narzędzie wpierające wdrożenie nowego pracownika po zatrudnieniu.

Miło nam, że zainteresowaliście się Państwo naszą propozycją narzędzi wspierających pracę w dziale personalnym. Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś więcej zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza lub przedzwonienia na jeden z podanych numerów: 600 500 067 lub 792582340.