Nowoczesna obsługa procesów HR

hr aplikacje

GOTOWE NARZĘDZIE JUŻ PO 2 TYGODNIACH

Tworzymy narzędzia do obsługi procesów HR w ramach Office 365. Aplikacje do obsługi dowolnego procesu personalnego Twoja firma może mieć już po kilku dniach. Oferujemy szybkie wdrożenie, bez konieczności zakupu dodatkowych licencji. W kolejnych etapach rozbudowujemy narzędzie i dopasowujemy je do potrzeb Twojej organizacji. Obsługa procesów personalnych w ramach Office 365 powoduje znaczne usprawnienie i automatyzację codziennej pracy działu HR.

Co oferujemy:

  • Aplikacja Nowy Pracownik - narzędzie usprawnia proces wdrożenia / onboardingu nowego pracownika w firmie
  • Aplikacja Ocena Okresowa Pracownika - narzędzie usprawnia proces corocznej oceny okresowej w firmie
  • Intranet – platforma komunikacyjna i centrum danych firmowych
  • Obsługa innych procesów HR na życzenie – aplikacje w Office 365 budowane przez nas pod dedykowane zapotrzebowanie i wymagania klienta

Więcej szczegółów na temat rozwiązań dla działu personalnego twojej firmy:

Planowanie Urlopów Systeo kwadrat

Uporządkowanie i automatyzacja procesu planowania urlopów w firmie ułatwi w znaczny sposób zarządzanie zespołami oraz planowanie zadań i grafików pracy.

Systeo nowy pracownik SM ver2

Narzędzie wpierające wdrożenie nowego pracownika po zatrudnieniu.

intranet systeo

Idealnie zbudowany intranet to centrum danych, informacji, platformy e-lerningowe, podłączone obiegi dokumentów i niektóre dane o pracownikach oraz wyjście do pozostałych systemów informatycznych w firmie.

ocena okresowa systeo

Aplikacja Ocena okresowa pracownika na bazie platformy Office 365

Miło nam, że zainteresowaliście się Państwo naszą propozycją narzędzi wspierających pracę w dziale personalnym. Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś więcej zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza lub przedzwonienia na jeden z podanych numerów: 600 500 067 lub 792582340.