Praca zdalna

Intranet – strefa informacji dla Twojej firmy

Intranet – strefa informacji dla Twojej firmy

W firmach codziennie przetwarzana jest ogromna ilość informacji. Wielokrotnie zdarza się jednak, że brakuje przestrzeni, w której zostałyby one uporządkowane. W konsekwencji powstaje duży chaos komunikacyjny, a wiele informacji nie dociera do odpowiednich osób. Sposobem na usprawnienie obiegu informacji w firmie, który jednocześnie będzie dostosowany do potrzeb współczesnego rynku pracy jest intranet.

Elektroniczne Wnioski Urlopowe - nowa odsłona naszej aplikacji!

 

Elektroniczne Wnioski Urlopowe – nowa odsłona naszej aplikacji! 

W Systeo staramy się stale ulepszać nasze rozwiązania, aby przynosiły firmom jeszcze więcej korzyści. Aplikację Elektroniczne Wnioski Urlopowe Systeo365 możecie teraz mieć w odświeżonej odsłonie! Narzędzie posiada teraz szereg nowych funkcji i może zostać zintegrowane z Elektroniczną Kartą Obecności. 

System CRM - korzyści dla Twojej firmy

Twoja firma się rozwija i zyskuje coraz więcej klientów. Wraz z kolejnymi krokami w przód rośnie jednak liczba dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, faktur, w których zaczynasz tonąć. Coraz trudniejsze staje się także znalezienie pożądanych informacji. Właśnie wtedy przychodzi moment, w którym trzeba zdecydować się na wdrożenie w firmie systemu CRM, który pomoże ci „ogarnąć" cały chaos oraz stworzyć podstawę odpowiednio ukierunkowanej strategii handlowej.

Elektroniczna Karta Obecności – od teraz jeszcze więcej korzyści

Elektroniczna Karta Obecności – od teraz jeszcze więcej korzyści 

Planowanie hybrydowego trybu pracy w Twojej firmie jeszcze nigdy nie było tak proste. Aplikacja Elektroniczna Karta Obecności Systeo365 daje teraz jeszcze więcej możliwości. Automatyzacja codziennego podpisu, miesięczne zestawienia pracy dla poszczególnych pracowników, integracja z aplikacją Elektroniczne Wnioski Urlopowe to tylko niektóre z nowych funkcjonalności naszego rozwiązania.  

Od onboardingu do offboardingu - procesy, które przyniosą Twojej firmie mnóstwo korzyści

Onboarding i Offboarding to dwa procesy, które powinny być ważnedla każdej organizacji. Tymczasem, w wielu firmach brakuje czasu na ich kompleksowe przeprowadzenie. Najlepszym sposobem na wdrożeniei usprawnienie obu procesów jest ich zautomatyzowanie.

Ocena okresowa pracownika - dlaczego warto?

Ocena okresowa pracownika - korzyści dla Twojej firmy

Odpowiedni feedback w firmie jest potrzebny nawet wtedy, kiedy w organizacji nie formalizuje się tego typu działań. Większość firm decyduje się na wprowadzenie systemu oceniania pracowników, ale najczęściej ograniczają się do oceny bezpośrednio z punktu widzenia przełożonego. Ocena jest więc w pewien sposób ograniczona do tego, na ile dany pracownik spełnia oczekiwania pracodawcy. Nie zdoła więc pokazać wszystkich zalet czy słabych stron osoby zatrudnionej ani zwiększyć efektywności organizacji.