Efektywna współpraca i komunikacja z dowolnego miejsca i urządzenia

Praca Zdalna Office

Możliwości Office 365 / Microsoft 365:

Wyższa produktywność

Redukując koszty oraz umożliwiając różne style pracy małe i duże firmy korzystają z technologii chmurowych rozwijając współpracę i produktywność pracowników. Przy pomocy technologii mobilnej coraz więcej firm pozwala pracownikom na pracę z dowolnego miejsca, w tym z domu. Office 365 usprawnia pracę zdalną dzięki aplikacjom takim jak: Teams, SharePoint, Yammer i wiele innych.

Platforma Office 365 / Microsoft 365 zapewnia elastyczny, bezpieczny dostęp do dokumentów, ich edycję w czasie rzeczywistym na różnych urządzeniach. Firma korzysta na lepszej współpracy swoich zespołów.

Synchronizuj dane

Firmy osiągające sukces coraz częściej odchodzą od tradycyjnego modelu pracy od 8:00 do 16:00. Nie znaczy to jednak, że trzeba być fizycznie w siedzibie firmy aby pracować z jej dokumentami.

Obecnie przedsiębiorstwa stają się coraz bardziej elastyczne. To dzięki wykorzystaniu chmury i technologii mobilnej zwiększają swój zasięg i konkurencyjność będąc na bieżąco z partnerami i pracownikami z całego świata. Technologia w ramach Office 365 / Microsoft 365 pozwala na synchronizacje wszystkich podłączonych urządzeń i danych niezależnie od miejsca. Dzięki temu wszyscy zainteresowani mają dostęp do najnowszej wersji i aktualnych materiałów.

Popraw komunikacje

Dziel się wynikami. Office 365 / Microsoft 365 to centrum wymiany informacji wewnątrz organizacji. Dzięki takim narzędziom jak OneNote, Yammer, SharePoint lub Teams możesz szybko udostępnić rezultaty swojej pracy. Rozwiązania te pozwalają na sprawdzenie w czasie rzeczywistym wyników pracy poszczególnych osób w zespole. Natomiast dzięki witrynom w SharePoint możesz szybko sprawdzić co dzieje się w całej firmie. Sprawia to, że pracownicy mają dostęp do swoich zasobów, a firma może szybko reagować na zmieniające się warunki.

Spotkania w sieci

Spotkania pracowników to bardzo wysoki koszt przedsiębiorstwa. Oprócz kosztu samego czasu na przejazd dochodzą jeszcze koszty transportu, hoteli, diet itp. Dzięki nowym technologiom Office 365 możesz organizować spotkania zdalne w porównywalnym komforcie jak spotkania osobiste. Dzięki Teams możesz udostępniać prezentacje, pliki, tablice, ankiety, video, czat w czasie rzeczywistym dla 100 różnych użytkowników nie ruszając się z biura czy z domu.

Pracujemy razem

Współdzielenie dokumentów w czasie rzeczywistym to połączenie efektywności, kreatywności i produktywności ludzi pracujących nad projektem, analizą czy raportem. Dzięki pracy w chmurze i automatycznemu zapisowi, każdy w zespole widzi zmiany innych osób w momencie ich wprowadzania. Nie ma znaczenia czy osoby te siedzą w tym samym pokoju, czy są oddalone od siebie o setki kilometrów. Dodatkowo Office 365 / Microsoft 365 pozwala nam na wersjonowanie zmian i w razie konieczności powrót do wcześniejszej wersji.

Na każdym urządzeniu

W ramach jednej subskrypcji dla planu Office 365 / Microsoft 365 aplikacje biurowe można zainstalować na 5 różnych urządzeniach (komputer, laptop, tablet, telefon). Oprócz tego usługi takie jak SharePoint, Yammer, PowerAutomative, PowerApps, Forms i Planner są dostępne jako aplikacje dla urządzeń mobilnych.

 

Wsparcie Systeo:

Wszystkie te narzędzia bardzo dobrze sprawdzają się w pracy zdalnej, ale po warunkiem, że wie się jak je efektywnie wykorzystywać. Dlatego firma Systeo proponuje:

Office365 320x320 Usługi 320x320Szkolenia Teams 320x320szkolenia office365szkolenia office365warsztaty office365 systeo