azure vm

Wirtualne maszyny w Azure na Windows lub Linux. Maszyna wirtualna Azure umożliwia dostęp do skalowalnych zasobów obliczeniowych bez konieczności kupowania i utrzymywania sprzętu fizycznego, kosztów za prąd i klimatyzacji oraz kosztów serwisowania sprzętu.

Usługa Maszyny wirtualne pozwala na błyskawiczne uruchomienie gotowej do pracy maszyny, działającej w chmurze Microsoft Azure. Szeroki wybór systemów oprogramowania oraz konfiguracji sprzętowych pozwoli Ci dostosować parametry systemu do oczekiwanej przez Ciebie wydajności. Dzięki opcji „Pay as you go” zyskujesz jeszcze większą oszczędność i płacisz wyłącznie za rzeczywiste zużycie zasobów każdego miesiąca bez zobowiązań podejmowanych z góry. Możliwość anulowania w dowolnej chwili.

Możliwe jest również uzyskanie konfiguracji z publicznym adresem IP i konfiguracji klastra HA. Nasi specjaliści pomogą Ci skonfigurować i zarządzać usługą „Maszyn wirtualnych” oraz odpowiedzą na pytania techniczne związane z migracją danych do chmury.

Oferta skierowana jest dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, które chcą znacząco ograniczyć koszty zakupu nowej infrastruktury serwerowej, jak i obecnie używanej lokalnie serwerowni. Alternatywą dla zakupu sprzętu i licencji oprogramowania jest możliwość skorzystania z naszej oferty, dzięki której pożądana konfiguracja może być gotowa do pracy w dosłownie kilka minut. Na podstawie wysokiej dostępności maszyn oraz szerokiej ofercie oprogramowania i konfiguracji sprzętowej, usługa znajdzie zastosowanie zarówno do uruchomienia środowiska produkcyjnego, jak i środowisk testowych i deweloperskich.