Wirtualne maszyny Azure z systemami Windows lub Linux

Maszyna wirtualna Azure umożliwia dostęp do skalowalnych zasobów obliczeniowych bez konieczności kupowania i utrzymywania sprzętu fizycznego, kosztów za prąd i klimatyzacji oraz kosztów serwisowania sprzętu.

azure vm

Usługa Maszyny wirtualne pozwala na błyskawiczne uruchomienie gotowej do pracy maszyny, działającej w chmurze Microsoft Azure. Szeroki wybór systemów oprogramowania oraz konfiguracji sprzętowych pozwoli Ci dostosować parametry systemu do oczekiwanej przez Ciebie wydajności. Dzięki opcji „Pay as you go” zyskujesz jeszcze większą oszczędność i płacisz wyłącznie za rzeczywiste zużycie zasobów każdego miesiąca bez zobowiązań podejmowanych z góry. Możliwość anulowania usługi w dowolnej chwili.

Możliwe jest również uzyskanie konfiguracji z publicznym adresem IP i konfiguracji klastra HA. Nasi specjaliści pomogą Ci skonfigurować i zarządzać usługą „Maszyn wirtualnych” oraz odpowiedzą na pytania techniczne związane z migracją danych do chmury.

Oferta skierowana jest dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, które chcą znacząco ograniczyć koszty zakupu nowej infrastruktury serwerowej, jak i obecnie używanej lokalnie serwerowni. Alternatywą dla zakupu sprzętu i licencji oprogramowania jest możliwość skorzystania z naszej oferty, dzięki której pożądana konfiguracja może być gotowa do pracy  dosłownie w kilka minut. Na podstawie wysokiej dostępności maszyn oraz szerokiej ofercie oprogramowania i konfiguracji sprzętowej, usługa znajdzie zastosowanie zarówno do uruchomienia środowiska produkcyjnego, jak i środowisk testowych i deweloperskich.

 Azure Virtual Machines:

  • Płacisz tylko za wykorzystany czas obliczeń
  • Możesz wybrać system Linux lub Windows
  • Skaluj od jednego do tysięcy wystąpień maszyny wirtualnej w ciągu kilku minut dzięki usłudze VM Scale Sets
  • Szyfruj poufne dane, chroń maszyny wirtualne przed złośliwymi zagrożeniami, zabezpieczaj ruch sieciowy oraz spełniaj wymagania w zakresie przepisów i zgodności

 

Kontakt:

  • Wypełnij formularz na stronie
  • Telefon: 600500067, 783 472 777
  • Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.