Ankiety Satysfakcji Pracowników

Ankiety Satysfakcji Pracowników dla Microsoft Teams i Office 365

Aplikacja Ankiety Satysfakcji Pracowników wspiera proces przeprowadzania badania satysfakcji pracowników w firmie. Dzięki aplikacji możesz przeprowadzać ankiety pracownicze i badać zadowolenie pracowników firmy w zakresie ustalonych obszarów, a także dokonywać analizy zebranych informacji z możliwością porównania odpowiedzi z poprzednich lat. Mimo tego że aplikacja działa w środowisku Microsoft Office 365, ankiety są anonimowe.

Najważniejsze cechy i zalety:

  • Usprawnienie zbierania informacji z ankiet pracowniczych
  • Anonimowe ankiety pracownicze
  • Możliwość podziału ankiet dla różnych grup pracowników
  • Możliwość porównywania informacji dla badanych obszarów w odstępach czasowych
  • Generowanie raportów w aplikacji
  • Informacje dostępne zarówno na komputerze stacjonarnym oraz laptopie, jak i w urządzeniach mobilnych (tablet, smartfon)
  • Obsługa aplikacji Ankiety Satysfakcji Pracowników w ramach posiadanych licencji Microsoft Office 365
  • Łatwość obsługi aplikacji, znajome środowisko Microsoft Office 365
  • Szybkie wdrożenie aplikacji (około 2 tygodni)
  • Możliwość rozbudowania aplikacji Ankiety Satysfakcji Pracowników oraz dostosowania do indywidualnych potrzeb firmy

Dla kogo?

Aplikacja Ankiety Satysfakcji Pracowników jest przeznaczona dla wszystkich pracowników w firmie, dla kadry menadżerskiej oraz działu HR i administracji.

 

ankieta satysfakcji tablet

Ankiety Satysfakcji Pracowników - Opis

Zadaniem aplikacji Ankiety Satysfakcji Pracowników jest wsparcie w wypełnieniu ankiet pracowniczych na temat miejsca, warunków, satysfakcji oraz relacji w pracy. Ważnym elementem aplikacji Ankiety Satysfakcji Pracowników jest anonimowość ankiet. Narzędzie posiada mechanizm sprawdzania, czy ankiety pracownicze są wypełniane tylko przez wyznaczone osoby oraz czy dana osoba wypełniła ankietę tylko raz. Wszystkie osoby wypełniające ankietę wykonują to z poziomu nie swojego konta tylko konta specjalnie utworzonego na tą okoliczność, dlatego administrator ani nikt inny nie ma możliwości sprawdzenia, kto jakich odpowiedzi udzielił.

Aby wypełnić ankietę w aplikacji pracownik po starcie aplikacji podaje wcześniej wylosowany kod PIN. Kod PIN otrzymywany jest przez pracownika w procesie losowania z działu personalnego. Kod PIN można użyć tylko raz. Pracownik wypełnia ankietę w aplikacji odpowiadając na pytania, które są podzielone na określone przez dział personalny sekcje. Ankieta pracownicza może zawierać zarówno pytania otwarte jak i zamknięte. Po odpowiedzi na wszystkie pytania pracownik zapisuje ankietę.

Galeria - ankieta satysfakcji pracowniczej

Wypełnienie ankiety
Wypełnienie ankiety
Lista odpowiedzi
Lista odpowiedzi
Edycja treści pytania
Edycja treści pytania
Lista pytań
Lista pytań

Kontakt i wycena

Po wysłaniu zapytania prześlemy Państwu dokładny opis aplikacji oraz wstępną wycenę.

Lista aplikacji dla działu personalnego

Ocena 360 Stopni to aplikacja wspierająca dział personalny w procesie oceny pracowników w modelu 360 lub 180 stopni.
Aplikacja Ocena Okresowa Pracownika pozwala w łatwy sposób przeprowadzić roczną ocenę pracownika.
Aplikacja Ankiety Satysfakcji Pracowników pozwala przeprowadzić ankiety satysfakcji pracowników w firmie,
Aplikacja Elektroniczna Karta Obecności pozwala na sprawne raportowanie pracy oraz rejestrowanie obecności pracowników.
Aplikacja Rozliczanie Nadgodzin pozwala w prosty sposób rejestrować nadgodziny przepracowane przez osoby zatrudnione w firmie.
Aplikacja Elektroniczne Wnioski Urlopowe pozwala na usprawnienie i zautomatyzowanie procesu obiegu wniosków urlopowych w firmie.
Aplikacja Offboarding ułatwia przeprowadzenie procesu rozstania pracownika z firmą.
Aplikacja Onboarding usprawnia proces wprowadzenia nowego pracownika w struktury firmy.

Lista aplikacji dla działu administracji

Aplikacja Rezerwacja Biurek umożliwia zarezerwowanie przez pracownika biurka z dostępnego planu piętra biurowca lub listy dostępnych biurek w firmie.
System Rezerwacji Miejsc Parkingowych to aplikacja umożliwiająca zarządzanie parkingiem firmowym dla MS Teams / Office 355 oraz na urządzenia mobilne.
Aplikacja Elektroniczny Obieg Faktur i Dokumentów umożliwia rejestrowanie faktur firmowych, korespondencji oraz innych dokumentów.
Aplikacja Wniosek o Zakup umożliwia łatwą rejestrację wniosków zakupowych w firmie.
Aplikacja Rezerwacja Salek Konferencyjnych umożliwia rezerwację i zarządzanie salami konferencyjnymi w firmie oraz usprawnia planowanie spotkań w firmie.

Lista aplikacji dla pozostałych obszarów

Intranet SharePoint to platforma komunikacyjna na bazie Office365. Budowa Intranetu SharePoint pozwala na znaczne usprawnienie komunikacji w firmie oraz bezpieczny dostęp do kluczowych informacji z dowolnego miejsca i urządzenia.
Aplikacja Audyty Wewnętrzne ISO to aplikacja wspierająca przeprowadzanie audytów wewnętrznych w dziale jakości. Dzięki aplikacji Audyty Wewnętrzne ISO możesz zautomatyzować proces audytów w Twojej firmie.
Aplikacja wspierająca pracę działu handlowego.
Aplikacja Inwentaryzacja Magazynowa usprawnia przeprowadzenie inwentaryzacji oraz upraszcza zliczanie stanów magazynowych.